Keystone logo

29 Online Magistr Programy v Management Management 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Online Magistr Programy v Management Management

  Magisterský titul je pokročilý studijní program, který mohou studenti absolvovat po získání bakalářského titulu. Doba trvání programu závisí na zaměření stupně a zvoleném formátu. Je běžné, aby programy vyžadovaly závěrečný výzkumný projekt pro absolventy vysokoškolských učitelů.

  Co je Master in Management? Jedná se o akademický program, jehož cílem je připravit studenty na řízení úspěšných týmů, podniků a organizací. Programy mohou nabídnout komplexní přehled důležitých témat řízení, jako je strategie, ekonomika, účetnictví, marketing, prodej a lidské zdroje. Jiné programy mohou nabízet více specializovaný studijní program. Populární nabídky zahrnují techniky řízení pro konkrétní oblast, jako je zdravotní péče, technologie nebo veřejný sektor, a témata, jako je řízení změn nebo řízení projektů.

  Master in Management může pomáhat studentům vybudovat dobře zaokrouhlenou sadu obchodních nástrojů, které jim mohou pomoci i v jejich osobním životě. Takové nástroje zahrnují lepší dovednosti v oblasti vedení, komunikace a řešení problémů.

  Studenti, kteří se rozhodnou získat Master in Management, investují do své kariéry. Před výběrem školy by se měli zeptat na náklady na program, neboť poplatky se mohou lišit v závislosti na umístění školy a požadavcích na program.

  Master in Management může otevřít mnoho dveří pro absolventy. Studenti by mohli pokročit do role manažera v jejich současném oddělení. Tento stupeň by mohl studentům pomoci dosáhnout vysokoúrovňových rolí, jako je vedoucí odbytu; Marketingový manažer nebo manažer lidských zdrojů; nebo C-suite pozice, jako je finanční ředitel, generální ředitel nebo hlavní technický důstojník. Profesionálové by mohli také začít podnikat.

  Existuje mnoho místních a mezinárodních možností pro získání magisterského titulu ve vedení. Mnoho škol nabízí některé nebo všechny třídy online, takže studenti najdou program, který nejlépe vyhovuje jejich situaci. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.