Keystone logo

16 Online Magistr Programy v Inženýrství Inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Inženýrství
  • Inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Inženýrství Inženýrství

Magisterský titul je udělován studentům, kteří dokončí program vyššího stupně studia v konkrétní oblasti. Tyto programy se většinou zaměřují na praktickou výuku a někdy obsahují stáže nebo jiné praktické učební součásti.

Někteří jednotlivci se mohou zeptat, "co je mistr inženýrských studií"? Stupeň inženýrských studií pro jednoho je často odlišný od stupně inženýrství v tom, že jeho studium je obvykle buď širší a více samo-navrženo, nebo je určeno pro profesionální inženýry, aby rozvíjeli další dovednosti pro svou práci. Takové programy někdy vyžadují závěrečnou práci nebo projektovaný projekt. Učenci mohou vybrat subfield, na který se specializuje, jako je chemická, softwarová, občanská, elektrotechnická nebo plastová technika.

Absolventi inženýrských studií obvykle získají několik užitečných dovedností, zejména schopnosti řešit problémy v reálném světě. Navíc mohou absolvovat schopnost navrhnout a sestavit složité struktury a pochopit fyzikální principy a vlastnosti různých materiálů.

Náklady na magisterské studium inženýrských studií se mezi institucemi a zeměmi značně liší. Často počet kreditů požadovaných pro program určuje, kolik to bude stát, a kredity se mohou pohybovat od pár stovek až několik tisíc amerických dolarů každý.

Ti, kteří mají magisterské studium inženýrských studií, mohou být připraveni na řadu kariér. Tito mohou zahrnovat konstruktér, produktový manažer, správce inženýrů procesů nebo návrháře softwaru. Účastníci programu, kteří se specializují na podpolíka, mohou být kvalifikováni například jako stavební inženýři, elektrotechnici, chemickí inženýři nebo inženýři z plastů. K dalším možnostem kariéry patří práce jako výzkumný pracovník nebo pedagog v oboru nebo jako vedoucí inženýr v projektovém týmu.

Stejně jako mnoho jiných akademických titulů, některé instituce mohou nabízet Masters in Engineering Studies jako on-line program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.