Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Online Magistr Programy v Environmentalistika 2023

2 Online Magistr Programy v Environmentalistika 2023

Přehled

Každý rok tisíce studentů v zemích po celém světě absolvují magisterské studium. Tento typ programu může trvat jeden nebo dva roky dokončit a ukázat, že student dosáhl zvládnutí v určitém oboru. Máte-li zájem o získání titulu magisterského studia, existuje zde řada možností.

Co je mistrem v oblasti zelených studií? Tento program se může zaměřit na vše od návrhu veřejné politiky až po návrh solárních panelů. Můžete se seznámit s celou řadou témat týkajících se ochrany, včetně obnovitelných zdrojů energie, recyklace, solární energie, biopaliv a snižování emisí uhlíku. Některé zelené studijní programy zahrnují také školení v oblasti vedení, řízení nebo správy, které vám pomohou připravit se na budoucí kariéru v této oblasti. Občas magisterský program vyžaduje, aby každý student dokončil diplomovou práci před maturitou.

Master program v zelené studie může často pomoci vám zvýšit své dovednosti v oblasti výzkumu, kritického myšlení, analýzy a komunikace. Tyto dovednosti vás mohou řídit ve vedoucích pozicích a těžit z vašeho osobního života. Mohli byste také prohloubit své znalosti o zelené technologii.

Studenti, jako jste vy, se často obávají možných nákladů na magisterské studium. Měli byste být jisti, že váš výzkum důkladně se dozvíte o výdajích, jako jsou školné, poplatky a knihy, které se liší podle školy, kterou navštěvujete.

Mnoho kariér by vám mohlo být k dispozici po dokončení magisterského studia v oblasti zelených studií. Můžete například pracovat pro společnosti působící v oblasti obnovitelné energie, vládní agentury nebo neziskové organizace. Potenciální tituly pracovních pozic zahrnují poradce v oblasti životního prostředí, manažera a odborníka na energetiku. Pokud si přejete, můžete zahájit vlastní podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Pokud jste připraveni absolvovat magisterské studium v ​​oblasti zelených studií, je k dispozici řada programů místně, online a po celém světě. Chcete-li začít, stačí, abyste vyhledali níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • Energetika
 • Environmentalistika
Studijní obory
 • Energetika (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory