Keystone logo

19 Online Magistr Programy v Pedagogika Technologie pro vzdělávání 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Pedagogika
  • Technologie pro vzdělávání
Studijní obory
  • Pedagogika (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Pedagogika Technologie pro vzdělávání

Mnoho studentů se rozhodne absolvovat magisterský stupeň, aby získalo vyšší odborné vzdělání v určité oblasti. Magisterské programy mohou být obvykle dokončeny ve dvou letech studia na plný úvazek a mohou zahrnovat studium ve třídě, stáže, on-line kurzy nebo praktické cvičení.

Pro ty studenty, kteří se zajímají o vzdělávací kariéru, může být otázka "co je Master ve vzdělávací technologii"? Magisterský studijní program v oblasti vzdělávacích technologií učí potenciální pedagogy, jak efektivně využívat technologii ke zvýšení učení v učebně nebo v tréninku. To může zahrnovat identifikaci vzdělávacího potenciálu technologie, rozvíjení plánů a rozpočtů pro realizaci jeho použití a vytvoření učebního plánu pro zapojení studentů do této technologie. Studenti magisterského studia v této oblasti se také mohou naučit, jak vycvičit ostatní, aby používali technologie a jak používat technologii k vytvoření univerzálnější přístupnosti do učebních center.

Ti, kteří úspěšně dokončí program v oblasti vzdělávací technologie, často získají mnoho praktických dovedností. Mohou to zahrnovat skutečné know-how potřebné k provozování technologií ve třídách, schopnost vytvářet technologická řešení pro vzdělávací prostor a dovednosti pro veřejné mluvení.

Master in Education Technology se mění v nákladech podle místa, kde se program nachází a trvání programu. Často jsou náklady určovány počtem kreditů požadovaných pro stupeň.

Se studiem v oblasti vzdělání jsou absolventi programu obvykle vhodní k tomu, aby se zabývali kariérou jako instruktážní pracovníci, odborníci na kurikulum a vývojáři, konzultanti v oblasti vzdělávání nebo ředitelé technologií ve třídách. Jednotlivci mohou také těžit z studia vzdělávací technologie, pokud mají zájem o kariéru jako obchodní trenéři, technologičtí trenéři, manažeři e-learningových programů nebo výzkumníci v e-learningu a vzdělávací technologii.

Vzhledem k technologické povaze tohoto programu je vhodné, aby mnoho institucí nabízelo studentům větší flexibilitu tím, že poskytlo možnost dokončit Master of Education Technology on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.