Keystone logo

4 Online Magistr Programy v Design Design 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • Design
 • Design
Studijní obory
 • Design (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Online Magistr Programy v Design Design

  Magisterský program je přísné akademické pronásledování po absolvování bakalářského studia. Tyto programy jsou obvykle dokončeny za méně než dva roky, ale komplexní vzdělávací zkušenost připravuje studenty na vyšší platové a náročné pracovní příležitosti.

  Co je mistrem v designu? Ti, kteří mají vášeň na vytváření nových produktů schopných přizpůsobit se změnám v sociální kultuře nebo environmentálním situacím, by mohli mít zájem o absolventský titul v oboru designu. Studenti v těchto programech mají za úkol uplatňovat principy inženýrství a kreativní design v široké škále aplikací, případně včetně architektury, maloobchodního merchandisingu, grafiky nebo designu oblečení. Scholas zjistí, jak pracovat s řadou digitálních platforem, procesem výroby pro designové předměty a případně získat praktické dovednosti s vývojem prototypů v designových laboratořích.

  Studenti, kteří mají zázemí v designu, mají mimořádné kritické myšlení a nabízejí kreativní a intuitivní pohled. Tyto dovednosti jsou mimořádně přínosné pro design produktů nebo marketingové oddělení. Jsou vynikajícími komunikátory, rozumějí společenským nebo kulturním potřebám a jsou schopni nabídnout odpověď s jasností a nadšením.

  Master in Design může být získán prostřednictvím několika on-line škol nebo míst umístěných na univerzitě. Svou volnost lze absolvovat buď jako student na částečný úvazek nebo na plný úvazek, ale mnoho kurzů vyžaduje stáže, aby zajistily rozvoj dovedností. Konzultujte s konkrétní institucí odhad nákladů na účast.

  Kariéra v designu má široký rozsah vzhledem k potenciálu pro návrhové aplikace. Absolventi mohou vykonávat práci jako výstava návrhářů, interiérů nebo prostorových designérů nebo dokonce umělců. Krajinný architekt může mít možnost s designovou specializací, stejně jako lékařský ilustrátor, multimediální odborník nebo stylista. Volba specializace v oblasti designu poskytuje směr pro kariérní příležitosti.

  Designové studie mají globální uplatnění a školám poskytují mezinárodní program pro své programy. S mnoha oblastí zaměření jsou možnosti pro každý zájem a schopnost. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.