Keystone logo

36 Online Magistr Programy v Datová věda 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Technologie
  • Datová věda
Studijní obory
  • Technologie (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Datová věda

Magisterský titul je postgraduální titul, který vyžaduje asi dva roky třídní práce a výzkumu. Některé programy mají další požadavek na psaní diplomové práce, aby získali titul. Je to skvělý způsob, jak rozšířit své znalosti a dokázat zvládnutí oboru.

Co je magister v oboru vědy o datu? Vyvažuje teorii a uplatnění. Kombinuje statistiky, informatiku a tvůrčí myšlení a zabývá se velkými daty. Zaměřuje se na vývoj nových metod pro datovou vědu. Můžete se naučit používat automatizované analytické nástroje k vytváření znalostí z velkých dat. Hlavním cílem mnoha programů vědy o datech je poskytnout základní teorii a metody revoluce dat. Můžete se setkat s kurzy teorie pravděpodobnosti, strojní učení, statistické inference a modelování nebo počítačové systémy pro datovou vědu.

Magisterský titul v oblasti vědy o datech vám může poskytnout znalosti a dovednosti, které jsou pro dnešní pracovní trh neuvěřitelně cenné. Můžete kultivovat výjimečné dovednosti v oblasti výzkumu, analýzy a řešení problémů, které mohou otevřít dveře v téměř každém odvětví.

Mistr v oboru vědy o vědě a výzkumu je nabízen na mnoha univerzitách po celém světě. Náklady na účast se mohou lišit v závislosti na programu. Před podáním žádosti se obraťte na přijímací kancelář.

Po absolvování studia se můžete rozhodnout, že se stanete vědcem v oblasti informací, zodpovědným za provádění výzkumu v otevřených průmyslových otázkách. Můžete extrahovat velké objemy dat z různých zdrojů a pracovat, abyste odstranili irelevantní informace, abyste mohli sbírky využít. Existuje několik odvětví s vysokou poptávkou po vědeckých pracovnících: technologický sektor, marketing, firemní nastavení, poradenství, zdravotnictví a finanční služby. Můžete si vybrat z různých kariér: statistik, profesionální reportovací profesionál, datový analytik, projektový manažer nebo velký datový inženýr.

Získejte titul z pohodlí svého domova s ​​mnoha univerzitami nabízejícími magisterské tituly online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.