Keystone logo

1 Online Magistr Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • Žurnalistika a masová komunikace
 • Žurnalistika
Studijní obory
 • Žurnalistika a masová komunikace (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Online Magistr Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika

  Magisterský titul může být dobrou volbou pro někoho, kdo chce pokročit ve své profesi tím, že rozvíjí znalosti a dovednosti znalostí na úrovni odborníků. Magisterské programy nejčastěji vyžadují jeden až tři roky studia a mohou být k dispozici na plný nebo částečný úvazek.

  Co je mistr v žurnalistiky? Oblast žurnalistiky se radikálně změnila v růstu online informačních zdrojů. Magisterský studijní program v žurnalistiky nabízí kurzy, které studentům pomohou pochopit hluboké změny v oboru, současné základní modely a nejvýznamnější problémy, kterým čelí jak jednotliví novináři, tak novinářské, zábavní a mediální organizace, které je mohou zaměstnávat.

  Programy žurnalistiky mohou studentům pomoci rozvíjet svůj potenciál jako spisovatelé, reportéři a výzkumní pracovníci. Studenti se obvykle naučí vyvíjet příběhy, identifikovat zdroje a umístit svou práci do příslušných publikací. Mohou se také učit časové řízení a organizační schopnosti, aby podporovaly obchodní stránku své práce a pomohly jim žonglovat několik projektů najednou.

  Každý magisterský titul v oboru žurnalistiky má poněkud odlišné zaměření a strukturu a to ovlivňuje délku programu a náklady na účast. Je vždy moudré, aby jste měli přímý kontakt s programy, které vás zajímají, abyste získali přesné informace o nákladech na účast.

  Rozšíření online médií změnilo pole. Absolventi magisterského oboru žurnalistiky mohou stále hledat tradiční role jako novináři, spisovatelé, redaktoři a. Existuje však mnoho nových způsobů výzkumu, psaní a hlášení zpráv a informací. Novináři mohou psát pro on-line zpravodajské a mediální organizace nebo pro tiskové a online konglomeráty pouze pro odběr. Postavení jako publicisté, public relations a marketingové specialisté a mediální konzultanti jsou také možnými možnostmi kariéry. Kromě toho řada novinářů zjistila, že získání magisterského titulu je činí způsobilými pro výuku kurzů na vysoké škole a žurnalistiky.

  Magisterský titul v žurnalistiky může zvýšit důvěryhodnost a zvýšit váš profil a ve většině částí světa existují lokální a on-line programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.