Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 Online Magistr Programy v Řízení stavebních projektů 2023

8 Online Magistr Programy v Řízení stavebních projektů 2023

Přehled

Ti, kteří mají bakalářský titul, se mohou rozhodnout pro další vzdělávání, často s magisterským vzděláním. Tyto studijní programy mají délku jednoho až dvou let a komplexně zahrnují jak akademické, tak kariérové ​​disciplíny.

Co je to Master in Project Management? Pro jednotlivce, kteří mají zájem o rozvoj vysokoškolských dovedností v oblasti řízení stavby, může být tento program absolventů skvělou volbou pro rozvoj kariéry. Zatímco tyto programy mají tendenci nabízet hlubší výuku jak v obchodních dovednostech, tak i v manažerských postupech, je obecně vystaveno stavebnímu vybavení a potřebám míst. Kurzy mohou zahrnovat stavební systémy, udržitelné návrhy a materiály, závazky a omezení dodavatelů a budování informací a integrovaných postupů. Kurzy řízení by mohly konkrétně pokrývat finanční závazky a výzvy stavebních projektů, například plánování, rozpočtování a odhady projektů.

Absolventi s pokročilými manažerskými dovednostmi mohou najít své talenty užitečné v mnoha pracovních prostředích. Vedoucí schopnosti jsou zobrazovány prostřednictvím strategického plánování, multi-tasking a delegování. Ti, kteří mají zkušenosti s řízením projektů, mají často lepší prodejní schopnosti, sledují mezilidské vztahy a úspěšně udržují omezení rozpočtu.

Existují příležitosti k získání magisterského titulu v oblasti řízení stavebních projektů prostřednictvím dálkového vzdělávání nebo školních škol. Délka programů se liší podle doručení a specializace a některé školy umožňují studentům absolvovat studium na částečný nebo plný úvazek. Tyto faktory ovlivňují náklady na program a je nejlepší požádat požadovanou instituci o cenu za účast.

Pozice pro řízení projektů v oblasti výstavby mohou zahrnovat správce místa, vedoucí dodavatele nebo majitele zakázky pro osobní zadavatele. Manažerské pozice mohou být k dispozici v různých průmyslových odvětvích, které se silně opírají o stavební práce. Tyto oblasti by mohly zahrnovat vývoj nemovitostí, architektonické firmy nebo společnosti zabývající se budováním a řízením projektů. Další zaměstnání lze nalézt jako inspektor stavební kontroly, poradce pro udržitelnost nebo inženýr stavby.

Potřeby nemovitostí, požadavky na infrastrukturu a inovace v oblasti udržitelnosti udrží stavební průmysl zaneprázdněný a potřebují kvalifikované manažery. K dispozici jsou celosvětové vzdělávací příležitosti, díky nimž je přístupný stupeň pro všechny, kteří mají zájem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • Stavebnictví
 • Řízení stavebních projektů
Studijní obory
 • Stavebnictví (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát