Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 27 Online Magistr Programy v Řízení lidských zdrojů 2023

27 Online Magistr Programy v Řízení lidských zdrojů 2023

Přehled

Mistr 's stupně může trvat studenta kariéru na další úroveň a otevírají úžasné možnosti v různých oblastech. Kromě toho mohou studenti zvolit získat doktorát jakmile budou mít magisterský pod jejich pásem.

Co je online mistr v řízení lidských zdrojů? Tento stupeň umožňuje studentům studovat specifické vnitřní fungování lidského chování a pochopit, jak lidé souvisí spolu navzájem v prostředí na pracovišti. Personalisté by měli být schopni odhalit skryté talenty ve zaměstnanců a pomoc při rozvoji pracovníků tak, aby byly přínosem pro společnost. Studenti se naučí najímat pracovníky, kteří zapadají s vizí plánu týmu, stejně jako, jak školit zaměstnance, aby se stal úspěšným v rámci společnosti. Povinné předměty mohou zahrnovat psychologii, obchodní vedení, strategie v oblasti plánování, rozvoje komunikační a podnikatelské etiky.

Získání online mistr v oblasti řízení lidských zdrojů může být velmi prospěšné pro studenty, kteří chtějí prohloubit své postavení v obchodním průmyslu nebo jakékoliv jiné oblasti, ve které jsou potřebné lidské zdroje. Společnosti mohou nabídnout zaměstnancům s mistry vyšší mzdy a více prestižních pozicích ve firmě.

Zatímco někteří lidé věří, že vydělávat magisterský titul může stát ruku a nohu, programy se liší ve výuce cenu. Pro zájemce o studium se vyzývají ke kontrole rozdílné ceny školného s cílem nalézt ten, který nejlépe vyhovuje jejich finančních potřeb.

Absolventi programu mohou nalézt uplatnění jako poradce, ekonomický výzkumník, profesionální ve veřejné správě, manažer plánování nebo manažer lidských zdrojů pro velkou korporaci. Podnikatelé mohou využít tím, že tento program stejně. Studenti mohou pokračovat, aby se stal ředitelé lidského vedení, manažery komunity, skupiny organizátorů, speciálních důstojníků vztahy, nebo dokonce veřejných činitelů.

Studenti, kteří se chtějí zapsat do programu mohou zapojit do on-line kurzů nebo se zúčastnit polovinu svých tříd na akademické půdě a půl online. Chcete-li prozkoumat ty správné možnosti pro vás, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • Administrativa
  • Lidské zdroje
  • Řízení lidských zdrojů
Studijní obory
  • Administrativa (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát