Keystone logo

0 Online MA Programy v Pedagogika Instruction Pedagogika 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Pedagogika
  • Instruction
Studijní obory
  • Pedagogika (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

Online MA Programy v Pedagogika Instruction Pedagogika

Magisterský stupeň se obvykle získá po bakalářským titulem. Nabízí šanci na hloubkovou studii v určité oblast. Většina programů trvat asi dva roky dokončit, ale některé může trvat pouze jeden rok.

Co je to on-line MA ve vzdělávání? Vzdělání magisterský studijní program je zaměřen na výuku žáků o pokročilých výukových metod a strategií pro zajištění lepší vzdělávací zkušenost pro své studenty. Studenti v programu mohou studovat témata, která obsahují výukové strategie, pedagogický výzkum, rozhodování, vedení, strategie posuzování kvality ovzduší a technologie ve vzdělávání. Programy také obvykle zahrnují studijní projekt nebo studenta pedagogickou praxi. Většina programů umožňuje studentům zvolit specialitu ke studiu, což umožňuje, aby student připravit na specifické kariérní cíle.

Výhody vydělávat MA v oboru školství patří možnost kvalifikovat se na další možnosti kariéry.Absolventi mohou naučit dovednosti, které jim umožní lépe pracovat v náročných oblastech, jako je vzdělávání v raném dětství či speciálního vzdělávání.

Vzhledem k tomu, programy se liší od školy do školy a mnoho škol umožňují přizpůsobení programu, mohou náklady značně liší. Studenti by měli informovat u své školy pro přesný odhad nákladů.

Učitelé, kteří absolvují vzdělání magisterského studijního programu jsou schopni rozvíjet svou kariéru. Mohou nárok na povýšení nebo musí být schopen postoupit do administrativních pozicích. Některé možné kariérní tituly, které absolvent může kvalifikují zahrnovat děkan studentů, školní člen představenstva, programový ředitel politický analytik a poradce vzdělání. Studenti mohou být schopni připravit pro práci v různých vzdělávacích zařízeních, včetně vysoké školy, univerzity, střediska péče o děti a soukromých škol.

Pokud jste učitel, který chce postoupit své vzdělání na zvýšení profesionálního růstu, mohou mít prospěch z vydělávat MA ve vzdělávání.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.