Keystone logo

2 Online Kurzy Programy v Marketing Public Relations 2024

Filtry

Filtry

 • Kurzy
 • Marketing
 • Public Relations
Studijní obory
 • Marketing (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Online Kurzy Programy v Marketing Public Relations

  Kurz je studijní program určený k výuce dovedností a znalostí studentů v konkrétním oboru. Doba trvání se může lišit od několika málo dní až po několik měsíců. Může se konat v různých formátech, včetně workshopu, semináře nebo prostředí ve třídě.

  Co je to kurzy v oblasti public relations? Tento kurz může zahrnovat témata, jako jsou mediální dovednosti, řízení vztahů s veřejností, lidské zdroje, rozvoj vedení a veřejná mluvení. Materiál může být prezentován v on-line formátu, v učebně, kterou vyučují zkušení instruktoři nebo v dílně. Učedníci se mohou učit, jak zlepšit své síťové dovednosti, jak se stát lepším veřejným mluvčím a jak řídit image a značku společnosti.

  Absolventi kurzu v oblasti vztahů s veřejností se mohou naučit, jak zvýšit prodej podniku a jak úspěšně zvládnout negativní veřejné události pro společnost, dovednosti, které jsou ve vysoké poptávce v podnikovém světě. Mohou také rozvíjet vylepšené komunikační dovednosti, které jsou prospěšné jak v profesionálním, tak v osobním životě.

  Výdaje na jednotlivé kurzy se liší podle délky programu, formátu výuky a umístění kurzu. Potenciální studenti by měli zkoumat každou školu, aby získali jasnější pochopení nákladů.

  Po absolvování kurzu v oblasti vztahů s veřejností mohou být žáci schopni požádat o řadu pracovních titulů, stejně jako o postup v současném zaměstnání. Mohou být schopni vystupovat v oddělení pro styk s veřejností od zaměstnanců úřadu až po manažera nebo nadřízeného. Názvy pracovních pozic, které jsou obvykle k dispozici absolventům, zahrnují administrátora pro styk s veřejností, sekretářka tisku, redaktor zpravodaje, vedoucí reklamy, přednášející, obchodní ředitel, obchodní ředitel a ředitel komunikace.

  Zájemci si mohou vybrat z různých kurzových programů nabízených prostřednictvím mnoha vzdělávacích institucí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.