Keystone logo

3 Online Kurzy Programy v Obecná studia Příprava na zkoušky Příprava na zkoušku GMAT 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Obecná studia
  • Příprava na zkoušky
  • Příprava na zkoušku GMAT
Studijní obory
  • Obecná studia (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Online Kurzy Programy v Obecná studia Příprava na zkoušky Příprava na zkoušku GMAT

Po ukončení střední školy mnoho studentů získává další vzdělávací příležitosti prostřednictvím různých kurzů nabízených ve třídě nebo online. Kurz je akademická zkušenost, která poskytuje zásadní vzdělání a vzdělání v daném oboru.

Jaký je kurz při přípravě GMAT? Přípravný kurz bude zahrnovat čtyři prvky zkoušky: analytické psaní prostřednictvím eseje, integrované zdůvodnění pomocí analýzy grafů a dat, kvantitativní analýza pomocí dovedností pro řešení problémů a dostatek dat a verbální testování dovedností anglického jazyka. Kritické schopnosti myšlení, logické uvažování, pokročilá matematika a vývoj eseje budou pokryty praktickými testy, videozáznamy nebo přednáškami v živé době, cvičením a hloubkovými studiemi. Mnohé instituce nabízejí také instruktážní školení a možnosti zpětné vazby.

Přísná povaha zkoušky GMAT často rozvíjí silné kritické myšlení studentů. Jednotlivci mohou psychicky a fyzicky třídit informace, najít odpovědi a vyvodit závěry s rychlostí a přesností. Časové řízení, výzkumné dovednosti a detailně zaměřené zaměření jsou dovednosti, které mohou studenti GMAT rozvíjet a pomáhat svým profesním cílům bez ohledu na disciplínu.

Kurz v přístupech GMAT lze absolvovat zcela online nebo je možné je přijmout osobně. Zatímco mnoho institucí nabízejí paušální sazbu pro samotný kurz, studenti mohou najít další náklady, které vzniknou v učebnicích, v online přístupu k portálu a v testovacích poplatcích. Instituce by měla poskytnout komplexní seznam příslušných nákladů.

Dovednosti vyvíjené z tohoto studia jsou navrženy tak, aby zvýšily skóre studentů na zkoušce GMAT. Hodnocení bodů má potenciál ovlivnit příležitosti ke stipendiu a otevírat dveře významným institucím, které nabízejí programy zaměřené na zvýšení profesního potenciálu a výdělků. Získané studijní dovednosti a informace budou také prospěšné pro studenty v budoucích postgraduálních studiích a případné umístění na pracovišti.

Studenti mají mnoho možností, jak zvýšit své skóre GMAT tím, že si vyberou z široké škály kurzů založených na vzdálenosti nebo učebnicích navržených tak, aby pomohli při přípravě GMAT. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.