Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Online Kurzy Programy v Management událostí 2023

4 Online Kurzy Programy v Management událostí 2023

overview

Kurz je krátký a koncentrovaný akademický program pro profesionální pracovníky, kteří se dozvěděli více o oboru nebo praxi. Zaměstnanci, kteří chtějí přejít do manažerských rolí, často absolvují kurzy, aby se učí novým dovednostem, rozšiřují své chápání nebo jsou v oboru stále aktuální. Mnoho kurzů nabízí certifikát po dokončení, který může být přidán do životopisu studenta.

Co je online kurz v řízení událostí? Toto pole zahrnuje plánování velkých akcí, jako jsou například obchodní veletrhy, spouštění produktů a různé festivaly. Manažeři událostí často používají kombinaci kreativních a marketingových dovedností v kombinaci s praktickými schopnostmi, jako je plánování rozpočtu a plánování. Tento kurz učí účastníky plánovat všechny aspekty událostí určených pro větší publikum a poskytuje jim přehled o problémech, s nimiž se budou pravděpodobně potýkat jako plánovači událostí na plný úvazek.

Studenti budou mít příležitost naučit se rozmanitým dovednostem, které mohou být využity v mnoha pozicích a průmyslových odvětvích. Kurzy řízení událostí učí zákaznické služby a organizační schopnosti, které mohou být použity pro plánování schůzí zaměstnanců, tiskových konferencí, schůzí a dokonce v menším měřítku týmových setkání.

Online kurzy jsou k dispozici od různých škol po celém světě a náklady na výuku se v každém z nich liší. Potenciální studenti by měli kontaktovat každou školu individuálně pro výuku informací.

Schopnosti řízení událostí jsou užitečné v různých profesních oblastech. Všichni zaměstnanci, zejména ti, kteří chtějí pokročit, mají vždy dobrý nápad, rozšířit své dovednosti a znalostní základnu a převzít nové povinnosti. Dovednosti v oblasti řízení událostí jsou vyhledávány v mnoha průmyslových odvětvích a na všech úrovních pozic v oblasti marketingu a public relations, projektového řízení, zákaznického servisu a dokonce i správy.

Online kurzy nabízejí zaměstnancům na plný úvazek větší flexibilitu při získávání nových dovedností. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

 • Kurzy
 • Management
 • Management událostí
fields_of_study
 • Management (4)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format