Keystone logo

19 Online Kurzy Programy v Žurnalistika a masová komunikace Média 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Média
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Kurzy Programy v Žurnalistika a masová komunikace Média

Kurz je zaměřený na studijní obor obecně otevřený pro studenty středních škol. Doba trvání se liší, jelikož kurzy mohou trvat jen několik měsíců nebo trvat několik let. Nabízejí přísné vzdělávací zkušenosti v konkrétním oboru.

Co je on-line kurz v médiích? Jedná se o kurz, který studuje různé typy médií a zaměřuje se na současné i vznikající média v dnešním stále více technologickém světě. Studenti pracují na zdokonalování svých písemných a slovních komunikačních dovedností, stejně jako na mediální struktury, které tvoří jejich práci. Tato studie se zaměřuje na kritické myšlení a také zkoumá způsoby, jakým média odrážejí, reprezentují a ovlivňují svět. Tento kurz se může zabývat praktickými tématy, jako je psaní kopií, filmová produkce a rozhlasové vysílání, stejně jako teoretické oblasti, jako jsou mediální reprezentace genderových, rasových a environmentálních a kulturních problémů.

Mediální studenti získají neocenitelné dovednosti, které jim pomohou po celý život. Naučí se stát se účinnými komunikátory a přednášejícími a také se naučí stát se myslitelem velkého obrazu v oblasti médií a širšího světa. Naučí se kriticky analyzovat, jak prezentace informací ovlivňuje reakci diváků.

Online kurzy v médiích jsou globální. Předmět je relevantní a vzrušující a studenti mají přístup k studiím na dálku kdykoli a kdekoli. Náklady se však mezi univerzitami liší, takže je nejlepší kontaktovat ty, kteří vás nejvíce zajímají, abyste zjistili požadované registrační a registrační poplatky.

Online kurz v médiích může připravit studenty na mnoho různých kariérních cest. Marketingová oblast vyžaduje různé dovednosti, včetně psaní, výzkumu, plánování a sledování kampaní, práce s designéry a tiskárnami, umístění reklamy a dohled nad výrobou a distribucí. Žurnalistika je další multidimenzionální pole, které nabízí specializace v mnoha oblastech, včetně fotografie, editace, psaní, produkce a výzkumu.

Existuje řada možností mediálního kurzu, která se nachází přímo v naší databázi. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.