Keystone logo

5 Online Kurzy Programy v Jazyky Italština 2024

Filtry

Filtry

 • Kurzy
 • Jazyky
 • Italština
Studijní obory
 • Jazyky (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Online Kurzy Programy v Jazyky Italština

  Online kurzy umožňují osobám rozvíjet nové kompetence, aniž by musely opustit domov. Mohou být použity pro osobní obohacení, další vzdělávání nebo zápočet.

  Možná se ptáte, co je on-line kurz v italštině? Italský jazyk má kořeny v latině a má více než 80 milionů reproduktorů po celém světě. Prostřednictvím online třídy budete pravděpodobně pracovat na porozumění, gramatice a výslovnosti. Ať už jste zbrusu nový mluvčí, nebo potřebujete pouze doplněk, je tu dobrá šance, že kurz vám pomůže rozšířit slovní zásobu. Můžete dokonce diskutovat o společných tématech v italské kultuře, jako je sport a móda.

  Praxe by vám měla dát důvěru k tomu, abyste čas informovali, vypočítali změny a objednávali potraviny ve svém novém jazyce. Pokud máte v úmyslu cestovat do Itálie, do italštiny mluvícího Švýcarska nebo do jiné oblasti, kde se mluví, budete moci komunikovat s více lidmi, než byste mohli jinak. Potomci Italů mohou být úplně mimo styk s dialekty svých předků a studie jsou fascinující.

  Každá instituce stanoví své ceny za své vzdělávací nabídky. Náklady jsou obvykle uvedeny na informační stránce pro vysokoškolskou školu, která poskytuje výuku.

  Někteří, kteří studují italštinu, to dělají s cílem provést překladatelskou nebo tlumočnickou práci. Operní zpěváci, kteří demonstrují znalosti v italštině, mohou získat další výkonnostní příležitosti. Kuchaři, výrobci potravin a distributoři vína mohou obchodovat s Itálií a potřebují konverzovat s těmi, kteří jsou v tomto jazyce mnohem spokojenější. Jiní chtějí pracovat v muzeu, velvyslanectví nebo kulturní instituci, kde znalost jazyka je výhodou nebo v některých případech nezbytná.

  Italská kultura je bohatá na historii a tradici. Jazyk žije v domácnostech, na ulicích av publikovaných pracích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.