We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo

2 Online Programy v Kosmetologie Kurz estetické dermatologie 2024

Filtry

Filtry

 • Kosmetologie
 • Kurz estetické dermatologie
Studijní obory
 • Kosmetologie (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Online Programy v Kosmetologie Kurz estetické dermatologie

  Co je to Esthetician Training?
  Estetik poskytuje služby péče o pleť. To může zahrnovat cokoli od obličeje a voskování až po specializovanější ošetření, jako je mikrodermabraze a chemické peelingy. Esthetici obvykle pracují v salonech, lázních nebo dermatologických kancelářích, ale někteří mohou pracovat i v jiných prostředích, jako jsou kosmetické obchody.

  Proč je Esthetician Training důležité?
  Existuje mnoho důvodů, proč je trénink estetika důležitý. Za prvé, je důležité se naučit, jak bezpečně a efektivně poskytovat služby péče o pleť. To zahrnuje vědět, jak vybrat a používat správné produkty, stejně jako jak správně provádět ošetření. Kromě toho vám školení estetického lékaře pomůže lépe porozumět pokožce, abyste mohli svým klientům poskytnout tu nejlepší možnou péči. A konečně, školení estetického lékaře vám také může pomoci vybudovat úspěšnou kariéru v průmyslu péče o pleť.

  >zde napište o Esthetician Training Stupně/programy Zde je k
  dispozici několik různých typů vzdělávacích programů estetiků. Většina programů nabídne certifikát nebo diplom, ale existují i některé, které nabízejí přidružené a bakalářské tituly. Typ programu, který si vyberete, bude pravděpodobně záviset na vašich kariérních cílech a množství času, který musíte věnovat studiu. Všechny programy vám však poskytnou potřebné dovednosti a znalosti, abyste uspěli v oboru.

  >Co budu studovat během studia Esthetician Training?
  Většina vzdělávacích programů Esthetician bude zahrnovat kurzy anatomie a fyziologie kůže, znalosti produktů, ošetření obličeje, metody odstraňování chloupků, a aplikace make-upu.