Keystone logo
your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

Úvod

Od roku 2013 je vaše digitální marketingová akademie ( DMAC ) špičkovou on-line vzdělávací institucí specializující se na pomoc studentům v USA, Kanadě a ve světě, připravit se na kariéru v oblasti marketingu digitálních a sociálních médií.

Náš online kurz byl vytvořen odborníky na digitální a sociální mediální marketing, kteří každodenně pracují v agenturách pro digitální marketing, kteří jsou pověřeni dodržováním nejnovějších osvědčených postupů a aktualizací v oblasti digitálního marketingu. Kurz byl vytvořen tak, aby poskytoval praktický přehled spolu s podrobnou strategií a náhledem na realizaci. Tento kurz se netýká teorie, ale aplikace v reálném světě.

Ve vašem DMAC jsme se rozhodli vytvořit komplexní on-line učební zkušenost, která umožní každému, kdo dokončí náš kurz, pracovat v digitálním prostředí

Nicméně také chápeme, že učinit podrobný kurz online vlastním tempem může vyžadovat značné množství disciplíny a zaměření. V souladu s tím poskytneme každému žákovi svůj vlastní osobní úspěchový trenér. Náš trenér pro úspěch je k dispozici studentovi každý pracovní den a bude komunikovat se studentem, kdykoli to žádá student, nebo když se trenér domnívá, že je zapotřebí nějakého pokynu na základě pokroku studenta a výsledků kvízu.

Místa

 • Toronto

  Toronto, Kanada

  • New York

   New York, Spojené státy americké

   • San Francisco

    San Francisco, Spojené státy americké

    Otázky