Keystone logo
WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

Úvod

WINGS - Wismar International Graduation Services - dceřiná společnost Wismar University (Německo) - nabízí programy na částečný úvazek a certifikované další vzdělávání pro profesionály. Studijní programy jsou nabízeny v oborech ekonomie, technologie a design, díky nimž můžete získat vysokoškolské vzdělání, např. Bakalářské, diplomové nebo magisterské. Společnost WINGS byla postavena na tomto základě a byla zřízena v roce 2004. Hlavním úkolem je rozvíjet, organizovat a prodávat na částečný úvazek a další vzdělávací programy v rámci akademických znalostí univerzity Wismar.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Univerzita aplikovaných věd Wismar: Technologie, podnikání a design je pokročilá a inovativní vzdělávací a výzkumná instituce, která se stará o více než 100 let akademické excelence. Je to mezinárodní univerzita, která je zaměřena na praxi a podnikání a více než 8 100 studentů studuje na akademické půdě i na částečný úvazek. Každý student na částečný úvazek je oficiálně zapsán na Wismarské univerzitě a je značně a individuálně podporován WINGS.

V důsledku několika kontaktů v Evropě, v pobaltských oblastech, v Americe, Latinské Americe, Asii, a zejména v jihovýchodní Asii, lze v našich výzkumných a online výukových metodách výrazně najít různé interkulturní charakteristiky. V současné době se na našich externích programech podílejí studenti z celého světa. S více než 5 200 studenty na částečný úvazek se WINGS stala jedním z předních poskytovatelů programů na částečný úvazek pro profesionály v Německu.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Stipendia a financování

Místa

 • Wismar

  Wismar, Německo

  • Bangkok

   Bangkok, Thajsko

   • Berlin

    Berlin, Německo

    • Copenhagen

     Copenhagen, Dánsko

     • Barcelona

      Barcelona, Španělsko

      Otázky