Keystone logo
Widener University Online

Widener University Online

Widener University Online

Úvod

Proč si vybrat Widener University?

Na univerzitě Widener hrdě kultivujeme náročná a kulturně rozmanitá učební prostředí, kde jsou akademici, vedení a služby na prvním místě. Naše učební plány jsou spojeny se společenskými problémy a vyzývají studenty, aby převzali sociální odpovědnost za svou roli v dnešní globální společnosti.

Společnost byla založena v roce 1821 v Chesteru v Pensylvánii. Univerzita byla od svého vzniku v roce 2006 každoročně zařazena na čestnou listinu amerického prezidenta za vysokoškolské komunitní služby s vyznamenáním.

Naším cílem je vyvinout skutečné vůdce, kteří inspirují pozitivní změny v celé naší komunitě.

Když absolvujete online titul z Wideneru, jste plně připraveni s profesionálními zkušenostmi, znalostmi a odhodláním posunout svou kariéru a vést ve svém oboru.

Nabízíme následující online tituly v našem flexibilním, inovativním formátu:

  • Master of Business Administration (MBA)
  • Master of Social Work (MSW)
  • Registrovaná sestra-bakalářka v ošetřovatelství (RN-BSN)

Bez ohledu na program nebo profesi, vzdělávání Widener klade důraz na praktické učení v malých třídách, smysluplné projekty servisního učení a relevantní zkušenosti na pracovišti.

Financial Aid at Widener University

Widener University Online je k dispozici finanční pomoc, včetně federálních půjček a grantů, které jim pomohou uhradit náklady na vzdělávání. U kvalifikovaných studentů s dokumentací zaměstnavatele lze také zajistit náhradu školného zaměstnavatele.

O finanční pomoc můžete požádat pomocí bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc (FAFSA). Kód Widener University je 003313.

Místa

  • Chester

    University Place,One, 19013, Chester

    Otázky