Keystone logo
Westford University College Postgraduální diplom v oboru řízení dodavatelského řetězce a logistiky
Westford University College

Postgraduální diplom v oboru řízení dodavatelského řetězce a logistiky

10 Weeks

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 5 000 / per course

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Diplom PG v oboru řízení dodavatelského řetězce a logistiky
Ocenění - Cambridge International Qualifications (CIQ), UK

Studujte online nebo na částečný úvazek ze Spojených arabských emirátů (Dubaj, Abú Dhabí, Sharjah), KSA (Rijád, Džidda), Nigérie, Jižní Afriky atd.

Řízení dodavatelského řetězce a logistika jsou nedílnou součástí úspěchu organizací v soukromém i veřejném sektoru. Jedná se o oblast studia, která se zaměřuje na několik klíčových funkcí, které se podílejí na pořizování zboží a služeb. I když se mohou v jednotlivých tržních sektorech lišit, tyto funkce mohou obecně zahrnovat strategické zadávání zakázek, plánování poptávky, fyzickou distribuci, logistiku a správu skladů. Vzhledem k tomu, že se řízení dodavatelského řetězce a strategie osvědčených postupů v dnešních rozvojových a moderních podnicích a státech stávají běžnou záležitostí, jsou od odborníků na dodavatelský řetězec a logistiku požadována větší očekávání, aby organizace dosáhly svých cílů.

Od manažerů dodavatelského řetězce se proto očekává, že budou předvídat výzvy poptávky a předvídat trendy poptávky spotřebitelů, které jsou často spojeny s Foresterovým efektem. Rovněž se od nich očekává, že budou řídit vstupy dodavatelů a tam, kde to bude vhodné, budovat vztahy spolupráce. Aby toho bylo možné dosáhnout, musí být známa hloubková analýza trhu a porozumění procesu zadávání veřejných zakázek. Profesionálové musí také přijmout pokroky učiněné v oblasti AI, která nyní poskytla dodavatelské řetězce, vyšší přesnost a efektivitu. Účelem programů je proto vybavit odborníky potřebnými znalostmi, aby splnili tato očekávání zúčastněných stran v dodavatelském řetězci a logistice a zastřešujících obchodních cílů.

Postgraduální diplom v oboru řízení dodavatelského řetězce a logistiky je certifikován společností CIQ ve Velké Británii, což je profesionální oceňovací orgán z Velké Británie. Tato kvalifikace PG Diploma Qualification pomáhá profesionálům nebo senior manažerům v organizacích pracujících ve světě dodavatelského řetězce a logistiky. Absolventi tohoto programu budou pracovat s marketingovými, provozními, účetními, finančními a informačními systémy, aby zajistili, že produkty / služby budou vytvářeny a dodávány na základě celkového pohledu systému od dodavatelů po koncové zákazníky. Tento kurz Supply Chain & Logistics Diploma zvýší účastníky dovedností a poskytne jim potřebné odborné znalosti pro splnění logistických výzev budoucnosti.

Model dodávky Délka kurzu Kurz byl certifikován Úroveň kurzu
Na místě / online 10 týdnů CIQ 7 (PG)

152983_pexels-photo-1427107.jpeg

Výsledky učení

  • Provedení kritického přezkumu nabídkového řízení a cyklu nákupu.
  • Analyzujte proces hodnocení dodavatele.
  • Kriticky zkontrolujte různé strategie řízení dodavatelského řetězce.
  • Kriticky zkontrolujte prvky logistického managementu.
  • Pochopte význam sladění nabídky s poptávkou.
  • Pochopte dopad technologie a nedávný vývoj technologií na strategie dodavatelského řetězce.

Cíl kurzu

Nyní bylo bezpochyby prokázáno, že štíhlé dodavatelské řetězce a efektivní logistické systémy vedou přímo ke zvýšení zisku. Nejmodernější, kteří úspěšně získají konkurenční výhodu a jsou schopni realizovat okamžitou úsporu nákladů, jsou ti, kteří mají znalé a šikovné logistické profesionály. Podniky stále více hledají zlepšení v oblasti logistiky a výkonu dodavatelského řetězce. Zatímco mnoho studentů může tento obor využít ke zvýšení svého výkonnostního potenciálu u stávajícího zaměstnavatele, jiní mohou tento obor považovat za příležitost seznámit se s logistikou a operacemi dodavatelského řetězce.

Supply Chain Management (SCM) je správa sítě propojených podniků zapojených do poskytování balíků produktů a služeb požadovaných koncovými zákazníky v dodavatelském řetězci. Řízení dodavatelského řetězce zahrnuje veškerý pohyb a skladování surovin, inventář v průběhu výroby a hotové zboží z místa původu do místa spotřeby.

„Případová studie“, „aktivity ve třídě“ a „interaktivní sezení“ v celém programu znamenaly, že to byla skutečně „obohacující zkušenost“.Paní Lakshmi Raman
Registrátor | Director Administration, SP Jain School of Global Management (Dubai Campus)

* Nenabízíme legalizaci / osvědčení o certifikátu PG Diploma Diploma uděleného společností CIQ. Tyto kvalifikace jsou určeny pouze k rozšiřování znalostí studentů o programu.

Proč WUC

The Westford University College byla založena v roce 2009, je nejdůvěryhodnější výkonnou vzdělávací institucí ve Spojených arabských emirátech a poskytuje nejflexibilnější vzdělávací a cenově dostupné programy pro pravidelné studenty a pracující profesionály (Perfect 'Work-Life-Study' Balance). Poskytujeme nejlépe hodnocené programy MBA, bakalářské kurzy, profesionální programy a firemní školení. 5000+ studentů, 3000+ globálních studentů, 34+ kurzů, 113+ národností, 16+ akademických partnerů, 10+ let na trhu.

Naše studentská základna

Dubaj, Sharjah, Abú Dhabí, Rijád, Džidda, Dammam, Omán, Bahrajn, Kuvajt, Katar, USA, Velká Británie, Kanada, Jižní Afrika, Libanon, Namibie, Nigérie, Indie, Malajsie, Singapur atd.

Výsledek programu

O Škole

Otázky