Keystone logo
Westford University College Postgraduální diplom v managementu a vedení zdravotnictví
Westford University College

Postgraduální diplom v managementu a vedení zdravotnictví

10 Weeks

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 6 000 / per course

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Diplom PG ve zdravotnictví a vedení
Ocenění - Cambridge International Qualifications (CIQ), UK

Studujte online nebo na částečný úvazek z Dubaje, Abú Dhabí, Rijádu, Nigérie atd.

Tato kvalifikace PG pomáhá odborníkům, kteří již pracují ve zdravotnictví, nebo usilují o kariéru ve zdravotnictví. Tento kurz je nejvhodnější pro zdravotnické pracovníky, administrátory nemocnic, manažery, supervizory, lékaře, lékaře, zdravotní sestry, zdravotníky a podpůrné pracovníky v nemocnicích, klinikách a lékárnách, aby získali principy efektivního managementu péče o zdraví, které jsou nezbytné pro přední nemocnice a zdravotníky společnosti. Kurz má výraznou přitažlivost kvůli rostoucí poptávce po vyškolených odbornících v rostoucím zdravotnickém průmyslu v regionu, do kterého se stěhuje mnoho mezinárodních společností.

Kurzy mají za cíl poskytnout zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby byli účinným manažerem ve zdravotnictví, vybavit účastníky pochopením vnějšího kontextu, ve kterém fungují zdravotnické organizace, způsobu jejich řízení a analytických technik, které lze použít na rozhodovací procesy ve zdravotnictví. PG Diploma in Healthcare Management and Leadership je certifikován společností CIQ, UK PG Diploma in Healthcare Management & Leadership.

Model dodávky Délka kurzu Kurz byl certifikován Úroveň kurzu
Na místě / online 10 týdnů CIQ 7 (PG)

152772_pexels-photo-2422287.jpeg

Obsah předmětu

  • Úvod do managementu zdravotní péče; přehled struktury zdravotnických organizací; systémy poskytování zdravotní péče; kultura, kultura organizace, kulturní rozmanitost a jejich vliv na prostředí zdravotní péče; organizační chování a etika pracovního týmu.
  • Pochopení zásad řízení změn; modely řízení změn; organizační rozvoj ve zdravotnictví; školení zaměstnanců.
  • Jak rozvíjet strategie zdravotní péče; vypracování strategických plánů nemocnic; Cíle SMART k provádění plánů zdravotní péče; mezinárodní akreditační systémy zdravotní péče; klinické řízení.
  • Jaké jsou standardy kvality zdravotní péče; jak zajistit bezpečnost pacientů za všech okolností; prevence lékařských chyb ve zdravotnickém prostředí; zákonné zákonné závazky v požadavcích na bezpečnost zdravotní péče.
  • Co je to vedení; jak se praktikuje vedení ve zdravotnickém průmyslu; marketingové principy a jejich aplikace ve zdravotnictví; rozdíl mezi vedoucími a manažery; efektivní a efektivní řízení nemocnice; hodnocení zdravotnických technologií pro manažery ve zdravotnictví; medicína založená na důkazech pro manažery ve zdravotnictví.
  • Pochopit základní finanční pojmy a definice; co jsou aktiva a pasiva; jak vytvořit a přečíst finanční výkaz; složky finančního řízení zdravotní péče; techniky hodnocení; náklady, rozpočty a zprávy.

Očekávané publikum

Westford University College intent audience logos" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144650_our-stud.jpg" alt="144650_our-stud.jpg" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

* Nenabízíme legalizaci / osvědčení o certifikátu PG Diploma Diploma uděleného společností CIQ. Tyto kvalifikace jsou určeny pouze k rozšiřování znalostí studentů o programu.

Proč WUC

The Westford University College byla založena v roce 2009, je nejdůvěryhodnější výkonnou vzdělávací institucí ve Spojených arabských emirátech a poskytuje nejflexibilnější vzdělávací a cenově dostupné programy pro pravidelné studenty a pracující profesionály (Perfect 'Work-Life-Study' Balance). Poskytujeme nejlépe hodnocené programy MBA, bakalářské kurzy, profesionální programy a firemní školení. 5000+ studentů, 3000+ globálních studentů, 34+ kurzů, 113+ národností, 16+ akademických partnerů, 10+ let na trhu.

Naše studentská základna

Dubaj, Sharjah, Abú Dhabí, Rijád, Džidda, Dammam, Omán, Bahrajn, Kuvajt, Katar, USA, Velká Británie, Kanada, Jižní Afrika, Libanon, Namibie, Nigérie, Indie, Malajsie, Singapur atd.

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky