Keystone logo
Westford University College MSc Stavební a projektový management
Westford University College

MSc Stavební a projektový management

Online United Kingdom

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

MSc Construction and Project Management, který nabízí Westford Uni Online ve spolupráci s Abertay University, je určen pro profesionály v oboru, kteří se těší na postup do manažerských a vedoucích rolí.

Tento studijní program se zaměřuje na řízení, plánování, teorie provádění a vedení, které mohou aplikovat odborníci v oblasti stavebnictví. Ve stejnou dobu, program zahrnuje předměty, které jsou odlišné a nezbytné pro růst odborníků v oboru. Mezi tyto otázky patří mimo jiné — inovace v oblasti designu a ochrany zdraví, bezpečnostní & environmentální management.

Hodnocení tohoto studijního programu se provádí prostřednictvím úkolů, prezentace, a disertační práce. Program je součástí nových teorií a osvědčených postupů, zajistit efektivitu a podporovat studenty se zbývajícími informacemi o nejnovějších trendech v oboru.

Westford Uni Online si klade za cíl vytvořit jednotlivce připravené na podniky, kteří budou moci postupovat ve své kariéře nebo implementovat své výsledky učení do vlastních podniků, výnos do profesionálního růstu. Na konci studijního kurzu budou studenti schopni:

Hlavní body programu:

  • Řešit výzvy řízení složitých stavebních projektů pro zastavěné prostředí.
  • Poskytovat řešení, která umožní efektivní a efektivní využívání omezených zdrojů při uznání environmentálních problémů a měnících se sociálních požadavků.
  • Provádíme hloubkové šetření v oblastech zájmu týkajících se řízení stavby.
  • Umožnit studentům získat nástroje pro práci na vedoucích pozicích vedení a rozhodování.
  • Podpořit, plánovat a podávat zprávu o koncentrovaném období aplikovaného studia, které integruje získané znalosti, při práci na omezený časový rámec.

Proč byste měli dělat tento program

Akademická excelence

Tento program MSc se vyučuje sloučením akademických modulů, školení pro technické & měkké dovednosti a aktualizace stávajících znalostí tak, aby splňovaly současné průmyslové standardy. Je navržen tak, aby profesionálové měli potřebné znalosti a praxi, aby mohli postupovat ve své kariéře. Učební plán se skládá z kurzů, které mají mezinárodní uznání. Je vytvořen a dodáván, prominentní a kvalifikovaní členové fakulty ve Westford Uni Online. Studijní programy jsou poskytovány s velkou pozorností na vysoce kvalitní výuku, průkopnický výzkum a rozsáhlé vazby se zaměstnavateli a obchodními lídry ve Velké Británii a po celém světě.

Příležitosti k postupu

Moduly a relace se zabývají tématy a pokrývají studijní materiály, které jsou považovány za nezbytné pro to, aby profesionálové mohli dále růst ve své kariéře, s aktualizovanými znalostmi a osvědčenými postupy použitelnými pro toto odvětví. Kromě toho jsou tituly všeobecně uznávány, což dává profesionálům příležitost zapojit se do důvěryhodnosti programu, který sledují. Mnoho studentů Westford Uni Online osvědčilo přijímání povýšení a získání vedoucích manažerských pozic brzy po ukončení postgraduálních titulů v instituci.

Cenová dostupnost

Existují čtyři pilíře síly, na kterých je Westford založen...

✓ Poskytování kvalitního vzdělávání

✓ Přístupnost

✓ Důvěryhodnost a

✓ Cenová dostupnost.

Westford Uni Online nabízí flexibilní platební metody. Tyto výhody doplňují různá stipendia, která lze využít na Westford Uni Online.

Nezávislá a mezinárodní učebna

Jedním z nejzajímavějších faktorů přístupu smíšeného učení je to, že nabízí profesionálům flexibilitu vzdělávání podle jejich pohodlí i tempa. Online-výukové programy jsou zaznamenávány a sdíleny se studenty, kteří zmeškali třídu. Přes faktor flexibility, studenti dostanou jedinečnou příležitost studovat a navazovat kontakty s profesionály v různých částech světa, což jim dává pohled v reálném čase do toho, jak lze různé teorie aplikovat v různých částech světa. Připojení k mezinárodní studentské základně pomáhá profesionálům rozvíjet jasnější a důkladnější porozumění vyučovaným teoriím. Studenti také dostávají příležitost navštívit SAE, aby se zúčastnili zasedání a navštívili Spojené království, aby se zúčastnili promoce.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky