Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Westfield Business School

Westfield Business School

Westfield Business School

Úvod

Kdo jsme

Evropské kořeny

Westfield Business School sahá až do roku 2000, kdy Javier Rivera, Ph.D. od Stanforda a IE profesora del IE, a Viktora Rosa, námořního inženýra a MBA z IESE, kteří byli pak učiteli Institutu de Empresa v Madridu. Shodly se v tom, že je třeba umožnit každému, aby měl přístup k novému integrálnímu managementu vzdělávání, který přinese nové technologie a bude narušovat virtualizaci ve službách učení. Takto se v Madridu, ve Španělsku, narodila smíšená metodika se záměrem stát se referenční školou v managementu vzdělávání online, školou s nejkvalitnějšími mistry a MBA, která nahrazuje tradiční osobní programy.

Tímto způsobem jsme se etablovali jako škola průkopníka v podnikání v online programech.

118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

Trajektorie, na níž se podíleli naši studenti

Instituce, vědomá, protože je otevřenějším a mezinárodním prostředím ve světě v oblasti výuky a řízení, se vyvinula a poskytla nové modely, přizpůsobila se tomuto novému způsobu podnikatelské reality a zároveň si udržela jasné humanistické hodnoty a pochopila, že je v lidech. že nejpozoruhodnější hodnota spočívá v tom, že je podněcuje jejich snahou a tvrdou prací, a pomáhá s nezbytnými změnami při budování spravedlivějších společností a podnikatelského prostředí, které vytváří přidanou hodnotu.

Dějiny

V roce 2009 bylo rozhodnuto o vytvoření Obchodní školy ve Spojených státech amerických, která je celosvětovým referentem v oblasti vysoce kvalitního vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy; v rámci konkurenčního regulačního, transparentního a náročného rámce. To znamená přijmout kánon hodnoty a poptávky upravující vysokoškolské vzdělání ve Spojených státech.

V roce 2012 nabízí tato nová obchodní škola vzdělávací programy pod náročnou metodikou, jako je tomu v případě Harvardské univerzity na základě licence Komise pro nezávislé vzdělávání (CIE) na Floridském ministerstvu školství. Tento subjekt reguluje a dohlíží na plnění svých standardů kvality, obsahu, fakulty a míry angažovanosti se studenty.

V roce 2014, díky kvalitě programů, CIE ratifikuje licenci č. 4569, která umožňuje ISEAD Business School nabídnout magisterské a MBA programy s titulem a americkým akademickým uznáním.

118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

Mise a vize

Lidé, Planeta, Zisk

Cílem Westfield Business School je vzdělávat lidské bytosti zaměřené na trojitý dolní řád, se schopností ovlivňovat obchodní výsledky a zároveň vytvářet pozitivní dopad na lidi, společnost a planetu.

Místa

  • Doral

    4005 NW 114th Ave #11 Doral, FL 33178, , Doral

Otázky