Keystone logo
Westfield Business School

Westfield Business School

Westfield Business School

Úvod

Kdo jsme

Evropské kořeny

Westfield Business School sahá až do roku 2000, kdy Javier Rivera, Ph.D. od Stanforda a IE profesora del IE, a Viktora Rosa, námořního inženýra a MBA z IESE, kteří byli pak učiteli Institutu de Empresa v Madridu. Shodly se v tom, že je třeba umožnit každému, aby měl přístup k novému integrálnímu managementu vzdělávání, který přinese nové technologie a bude narušovat virtualizaci ve službách učení. Takto se v Madridu, ve Španělsku, narodila smíšená metodika se záměrem stát se referenční školou v managementu vzdělávání online, školou s nejkvalitnějšími mistry a MBA, která nahrazuje tradiční osobní programy.

Tímto způsobem jsme se etablovali jako škola průkopníka v podnikání v online programech.

118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

Trajektorie, na níž se podíleli naši studenti

Instituce, vědomá, protože je otevřenějším a mezinárodním prostředím ve světě v oblasti výuky a řízení, se vyvinula a poskytla nové modely, přizpůsobila se tomuto novému způsobu podnikatelské reality a zároveň si udržela jasné humanistické hodnoty a pochopila, že je v lidech. že nejpozoruhodnější hodnota spočívá v tom, že je podněcuje jejich snahou a tvrdou prací, a pomáhá s nezbytnými změnami při budování spravedlivějších společností a podnikatelského prostředí, které vytváří přidanou hodnotu.

Dějiny

V roce 2009 bylo rozhodnuto o vytvoření Obchodní školy ve Spojených státech amerických, která je celosvětovým referentem v oblasti vysoce kvalitního vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy; v rámci konkurenčního regulačního, transparentního a náročného rámce. To znamená přijmout kánon hodnoty a poptávky upravující vysokoškolské vzdělání ve Spojených státech.

V roce 2012 nabízí tato nová obchodní škola vzdělávací programy pod náročnou metodikou, jako je tomu v případě Harvardské univerzity na základě licence Komise pro nezávislé vzdělávání (CIE) na Floridském ministerstvu školství. Tento subjekt reguluje a dohlíží na plnění svých standardů kvality, obsahu, fakulty a míry angažovanosti se studenty.

V roce 2014, díky kvalitě programů, CIE ratifikuje licenci č. 4569, která umožňuje ISEAD Business School nabídnout magisterské a MBA programy s titulem a americkým akademickým uznáním.

118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

Mise a vize

Lidé, Planeta, Zisk

Cílem Westfield Business School je vzdělávat lidské bytosti zaměřené na trojitý dolní řád, se schopností ovlivňovat obchodní výsledky a zároveň vytvářet pozitivní dopad na lidi, společnost a planetu.

Místa

  • Doral

    4005 NW 114th Ave #11 Doral, FL 33178, , Doral

Otázky