Keystone logo
Western Iowa Tech Community College Distance Education

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Úvod

157781_116567_CathedraleHante_LADJ.jpeg

Western Iowa Tech Community College je veřejně podporovaná komplexní komunitní vysoká škola sloužící v okresech Iowa v Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth a Woodbury, které mají dohromady přibližně 180 000 obyvatel. Devětčlenná správní rada zajišťuje správu Western Iowa Tech Community College. Členové správní rady jsou voleni z devíti okresů v oblasti služeb šesti krajů. Vysoká škola je akreditována North Central Association of Colleges and Schools a je regulována státním ministerstvem školství v Iowě.


Je pro mě online?

S online kurzy Western Iowa Tech si studenti mohou vybrat ze stovek nabídek kurzů. V některých případech můžete získat vysokoškolské kredity nebo dokonce celé tituly. Vše, co potřebujete, je počítač a přístup k internetu, stačí se přihlásit a postupovat podle pokynů. Technická podpora je k dispozici 24/7. Studenti mohou instruktorovi klást otázky, absolvovat testy, přistupovat ke známkám a účastnit se diskusí se závitem, a to vše online a kdekoli.

157783_116566_Environments.jpeg
157784_116568_Banner_2_LM.jpeg

Mise WITCC

Jako komplexní komunitní vysoká škola je naším posláním poskytovat kvalitní vzdělání a ekonomicky posilovat komunity, kterým sloužíme.

157785_125980_KeystoneArtistWinner.jpeg

Hodnoty a hlavní zásady

 • Učení studentů - Vážíme si osobního, intelektuálního a profesního růstu našich studentů.
 • Kvalita - zavázali jsme se k kvalitní výuce a službám, abychom maximalizovali úspěch studentů a spokojenost zaměstnavatele.
 • Přístup - Poskytujeme přístup na vysokou školu tím, že řešíme potřeby studentů týkající se času, místa a nákladů.
 • Rozmanitost - Respektujeme individuální rozdíly a snažíme se vyhovět potřebám našich rozmanitých komunit.
 • Celoživotní učení - Podporujeme celoživotní učení pro osobní a profesionální rozvoj.
 • Akademická svoboda - Věnujeme se bezplatné výměně nápadů a informací, která podporuje náš růst jako vzdělávací instituce.
 • Sdílená správa věcí veřejných - Věříme ve sdílenou správu věcí veřejných a podporujeme naše zaměstnance a studenty, aby přispívali k rozvoji školy.
 • Efektivita a efektivita - Zavázali jsme se k neustálému zlepšování a fiskální odpovědnosti v rámci našich vzdělávacích programů a služeb College.
 • Věnování - Vážíme si pracoviště, které podporuje vzájemný respekt a spolupráci mezi akademií a zaměstnanci.
 • Profesionální bezúhonnost - zavázali jsme se k vysokým standardům etiky a bezúhonnosti našich vztahů, našich profesionálních činností a plnění našich povinností.

157786_125982_Keystone_Enviornment_Art.jpeg

Strategické iniciativy

Vylepšíme propojení mezi našimi studenty, našimi komunitami a jejich vysokou školou:

 • Zkušenosti studentů - Podpora personalizované zkušenosti studentů, která podporuje přístup, zapojení a úspěch prostřednictvím spolupráce v rámci oddělení i mezi nimi.
 • Komunitní propojení - Předvídání a reakce na měnící se vzdělávací a pracovní potřeby našich komunit.

157782_125981_Keystone_Characters.jpeg

Místa

 • Sioux City

  Stone Avenue,4647, 51106, Sioux City

  Otázky