Keystone logo
West Coast University Online

West Coast University Online

West Coast University Online

Úvod

Univerzita West Coast University nabízí online programy ošetřovatelství a zdravotní péče navržené pracujícími profesionály.

V oblasti zdravotní péče je důležité držet krok s trendy a měnícími se technologiemi. Na West Coast University obohacujeme naše online ošetřovatelské kurzy o videoobsah vhodný pro mobilní zařízení, audioknihy, simulace, adaptivní kvízy a zdroje na cestách, abychom vám pomohli zůstat ve spojení, ať jste kdekoli. Každý z našich online studijních programů zdravotní péče vám pomůže připravit vás s rozšířenými znalostmi a dovednostmi, které vám pomohou reagovat na vyvíjející se potřeby zdravotnického systému.

Strukturovali jsme naše programy zdravotní péče online tak, aby vyhovovaly rušnému životnímu stylu pracujících profesionálů, se všemi online kurzy prostřednictvím naší interaktivní online učebny.

Na West Coast University přijímáme studijní partnerství zaměřené na studenty, které vede k profesionálnímu úspěchu. Poskytujeme transformační vzdělávání v kultuře integrity a osobní odpovědnosti. Navrhujeme programy reagující na trh prostřednictvím spolupráce mezi fakultami a průmyslovými profesionály. Neustále sledujeme efektivnější a inovativnější způsoby, jak rozvíjet kompetence a důvěru požadované v komplexním a měnícím se světě.

Místa

  • Los Angeles

    North Juanita Avenue, 90004, Los Angeles

    Otázky