Keystone logo
Watson Institute

Watson Institute

Watson Institute

Úvod

Začne celoživotní dopad

Watson Institute je místem, kde podnikatelští vůdci nové generace mohou najít svou komunitu, objevit své povolání a urychlit svou kariéru. Poskytujeme nástroje, síť, myšlení a odvahu pro příští generaci k řešení nejtěžších problémů, kterým svět čelí, k zahájení úspěšné kariéry a vedení životaschopných životů.

Watson Institute má pobočky v Boulderu v Coloradu, na Lynn University v Boca Ratonu na Floridě a na Universidad Francisco Marroquín (UFM) v Guatemala City v Guatemale.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137700_137593_Abhinav-Khanal-Efua-Agyare-Kumi.jpg

V roce 2013 byl zahájen program Watson Accelerator v Boulderu v Coloradu, jehož cílem je rozvíjet aktivity a kariéru podnikatelů příští generace, zaměřených na dopad. Program Accelerator zahrnuje oceněné školení, intenzivní mentorství a globální komunitu vrstevníků.

Nyní budujeme partnerství s inovativními univerzitami v USA, Latinské Americe a Číně, aby posílily programy, které urychlují kariéru podnikatelských vůdců nové generace.

223 učenců a absolventů Watson Institute z 53 zemí získalo přes 77,2 milionu dolarů, vytvořilo přes 500 pracovních míst na částečný úvazek nebo na plný úvazek a díky iniciativám, které pomáhají vést, zasáhlo 150 000 lidí na celém světě. Absolventi Watson byli vybráni do Y Combinator, Echoing Green Fellowship a čtyři byli jmenováni do Forbes '30 pod 30 seznamů. Kamenec pokračuje ve vzdělávání mimo jiné na Harvardské univerzitě, New York University a Princeton University.

Watson Institute , Boulder

Watson Semester Accelerator v Boulderu v Coloradu je program pro studenty vysokých škol, nedávné absolventy a studenty mezer ročníku se sociálním podnikem v rané fázi zaměřeným na řešení nejtěžších výzev, kterým svět čelí.

Watson Institute Alumni Stories: Romain Vakilitabar from just. studia na Vimeo.

Zkušenost Watson Institute

Existujeme, abychom sloužili jako platforma pro příští generaci vůdců, podnikatelů a inovátorů pro budování úspěšné kariéry a vlivných životů.

Každý prvek programu Watson Institute je přizpůsoben tak, aby poskytl podnikatelským vůdcům nové generace intenzivní školení, globální síť, odhodlané mentorování a praktické zkušenosti pro zahájení působivých kariér.

Toto jsou hlavní pilíře každého programu Watson Institute :

Mentoring

Mentorship katalyzuje osobní růst, rozvoj vedení a podnikatelský úspěch a zároveň výrazně rozšiřuje síť našich studentů. Z tohoto důvodu je Mentor Program pilířem Watsonovy zkušenosti a důsledně se řadí mezi nejúčinnější části našeho programu.

Ve Watson Institute jsou studenti spárováni s osvědčenými místními podnikateli, inovátory a vedoucími pracovníky na základě toho, jak dobře se přizpůsobují svému poslání a současné sadě dovedností. Mentoři trénují studenty během jejich cesty a vyzývají je ke zvýšení jejich dopadu přidáním perspektivy, rozšířením jejich sítě, zpochybněním jejich předpokladů a posílením jejich světonázoru.

Učitelé magisterských kurzů

Učitelé magisterského studia Watson jsou předními světovými vůdci, podnikateli a praktiky, kteří slouží jako krátkodobí podnikatelé v rezidenci. Každý týden je do kampusu přizván učitel magisterského kurzu, aby se podělil o svou podnikatelskou cestu, poskytl jednu na jednoho mentorství a rozšířil globální síť studentů.

Mistrovské kurzy sahají od intimního chatování po krbu po interaktivní workshop a točí kolem sdílení osvědčených postupů, stejně jako učení a selhání. Tento pilíř Watsonových zkušeností umisťuje studenty vedle sebe po úspěšných vůdcích a podnikatelích, aby sloužili jako inspirační modely a jako terénní průvodce úspěchem.

Intenzivní trénink

Výcvik Watson Institute rozvíjí tvrdé a měkké dovednosti potřebné k vytvoření úspěšné kariéry a vlivného života, včetně transformativní komunikace, vedení, fundraisingu, financí, štěrku, empatie a odolnosti. Preceptory jsou ekvivalentem fakulty Watson Institute kteří sami jsou pečlivě vybranými praktikujícími, vedoucími a podnikateli, kteří vyučují Watsonovy učební osnovy, čerpají z bohatství osobních zkušeností a samostatně mentorují studenty.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137701_137595_2017-Scholars.jpg

Místa

 • Boulder

  Watson Institute, Boulder 1310 College Ave, 80302, Boulder

  • Boca Raton

   Lynn University 3601 N Military Trail, 33431, Boca Raton

   • Guatemala City

    Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator, , Guatemala City

    Programy

     Instituce také nabízí:

     Otázky