Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Watson Institute

Watson Institute

Watson Institute

Úvod

Začne celoživotní dopad

Watson Institute je místem, kde podnikatelští vůdci nové generace mohou najít svou komunitu, objevit své povolání a urychlit svou kariéru. Poskytujeme nástroje, síť, myšlení a odvahu pro příští generaci k řešení nejtěžších problémů, kterým svět čelí, k zahájení úspěšné kariéry a vedení životaschopných životů.

Watson Institute má pobočky v Boulderu v Coloradu, na Lynn University v Boca Ratonu na Floridě a na Universidad Francisco Marroquín (UFM) v Guatemala City v Guatemale.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137700_137593_Abhinav-Khanal-Efua-Agyare-Kumi.jpg
Watson Institute / Watson Institute

V roce 2013 byl zahájen program Watson Accelerator v Boulderu v Coloradu, jehož cílem je rozvíjet aktivity a kariéru podnikatelů příští generace, zaměřených na dopad. Program Accelerator zahrnuje oceněné školení, intenzivní mentorství a globální komunitu vrstevníků.

Nyní budujeme partnerství s inovativními univerzitami v USA, Latinské Americe a Číně, aby posílily programy, které urychlují kariéru podnikatelských vůdců nové generace.

223 učenců a absolventů Watson Institute z 53 zemí získalo přes 77,2 milionu dolarů, vytvořilo přes 500 pracovních míst na částečný úvazek nebo na plný úvazek a díky iniciativám, které pomáhají vést, zasáhlo 150 000 lidí na celém světě. Absolventi Watson byli vybráni do Y Combinator, Echoing Green Fellowship a čtyři byli jmenováni do Forbes '30 pod 30 seznamů. Kamenec pokračuje ve vzdělávání mimo jiné na Harvardské univerzitě, New York University a Princeton University.

Watson Institute , Boulder

Watson Semester Accelerator v Boulderu v Coloradu je program pro studenty vysokých škol, nedávné absolventy a studenty mezer ročníku se sociálním podnikem v rané fázi zaměřeným na řešení nejtěžších výzev, kterým svět čelí.

Watson Institute Alumni Stories: Romain Vakilitabar from just. studia na Vimeo.

Zkušenost Watson Institute

Existujeme, abychom sloužili jako platforma pro příští generaci vůdců, podnikatelů a inovátorů pro budování úspěšné kariéry a vlivných životů.

Každý prvek programu Watson Institute je přizpůsoben tak, aby poskytl podnikatelským vůdcům nové generace intenzivní školení, globální síť, odhodlané mentorování a praktické zkušenosti pro zahájení působivých kariér.

Toto jsou hlavní pilíře každého programu Watson Institute :

Mentoring

Mentorship katalyzuje osobní růst, rozvoj vedení a podnikatelský úspěch a zároveň výrazně rozšiřuje síť našich studentů. Z tohoto důvodu je Mentor Program pilířem Watsonovy zkušenosti a důsledně se řadí mezi nejúčinnější části našeho programu.

Ve Watson Institute jsou studenti spárováni s osvědčenými místními podnikateli, inovátory a vedoucími pracovníky na základě toho, jak dobře se přizpůsobují svému poslání a současné sadě dovedností. Mentoři trénují studenty během jejich cesty a vyzývají je ke zvýšení jejich dopadu přidáním perspektivy, rozšířením jejich sítě, zpochybněním jejich předpokladů a posílením jejich světonázoru.

Učitelé magisterských kurzů

Učitelé magisterského studia Watson jsou předními světovými vůdci, podnikateli a praktiky, kteří slouží jako krátkodobí podnikatelé v rezidenci. Každý týden je do kampusu přizván učitel magisterského kurzu, aby se podělil o svou podnikatelskou cestu, poskytl jednu na jednoho mentorství a rozšířil globální síť studentů.

Mistrovské kurzy sahají od intimního chatování po krbu po interaktivní workshop a točí kolem sdílení osvědčených postupů, stejně jako učení a selhání. Tento pilíř Watsonových zkušeností umisťuje studenty vedle sebe po úspěšných vůdcích a podnikatelích, aby sloužili jako inspirační modely a jako terénní průvodce úspěchem.

Intenzivní trénink

Výcvik Watson Institute rozvíjí tvrdé a měkké dovednosti potřebné k vytvoření úspěšné kariéry a vlivného života, včetně transformativní komunikace, vedení, fundraisingu, financí, štěrku, empatie a odolnosti. Preceptory jsou ekvivalentem fakulty Watson Institute kteří sami jsou pečlivě vybranými praktikujícími, vedoucími a podnikateli, kteří vyučují Watsonovy učební osnovy, čerpají z bohatství osobních zkušeností a samostatně mentorují studenty.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137701_137595_2017-Scholars.jpg
Watson Institute / Watson Institute

Místa

 • Boulder

  Watson Institute, Boulder 1310 College Ave, 80302, Boulder

  • Boca Raton

   Lynn University 3601 N Military Trail, 33431, Boca Raton

   • Guatemala City

    Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator, , Guatemala City

    Programy

     Instituce také nabízí:

     Otázky