Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Úvod

Více než 100 let akademické excelence

Waldorf University je přátelská soukromá škola svobodných umění umístěná centrálně v krásném Forest City v Iowě. Již více než 100 let je Waldorf základním kamenem životů tisíců lidí a vytváří pevný základ úspěchu mezi studenty, jejich rodinami a komunitou.

Od svého počátku v roce 1903 stojí Waldorf v čele akademických inovací a razí cestu dalším generacím. Waldorf, který nabízí litanii osvědčení, přidružených, bakalářských a magisterských studijních programů, má příležitost pro každého, kdo chce zlepšit svůj život akademicky, osobně nebo profesionálně.

Ve Waldorfu věříme, že skutečně ucelené vzdělávání zahrnuje nejen akademická studia, ale také účast na umění, tělesné výchově atd. Náš zářivý kampus se hemží studenty z celého světa, kteří si vybrali Waldorf, aby jim pomohli dosáhnout jejich vzdělávacích cílů.

Naše fakulta a zaměstnanci spolupracují se studenty individuálně, aby se ujistili, že mají sebevědomí a schopnost plně využít svého potenciálu, což je povzbuzením na každém kroku. Ať už dáváte přednost učení v tradičním prostředí učebny nebo flexibilitě získávání titulu online, chválíme vás za vaše rozhodnutí posunout svůj život cestou vzdělávání.

Vítejte ve Waldorfu. Jsme válečníci!

Čtyři sloupy

Tyto čtyři pilíře popisují zkušenosti Waldorfské univerzity: Tradice, Vášeň, Komunita a Úspěch. Jsou základem Waldorfovy historie, odrážejí Waldorfovu současnost a aspirují na Waldorfovu budoucnost.

TRADICE

Společnost Waldorf University, která byla založena v roce 1903, je její hlavní předností je její historie a silný hodnotový systém. Naši zakladatelé si vážili služby pro komunitu - a to se nezměnilo. Naše dlouhověkost je dána akademickou dokonalostí, pevnými tradicemi ve výtvarném umění a širokým programem atletiky. Ale co je nejdůležitější, chápeme tuto zkušenost jako Boží dar, který má odpovědnost sloužit světu.

VÁŠEŇ

V minulosti i současnosti naši studenti dělají z Waldorfské univerzity to, čím je dnes a jaké bude v budoucnu. Se studenty ze všech států a mnoha zemí na akademické půdě oceňuje Waldorfská univerzita rozmanitost, kterou naši studenti přinášejí naší učící se komunitě, a obohacení, které přináší nám všem. Doporučujeme našim studentům v rezidenci, aby usilovali o všechny své vášně - mimoškolní, založené na víře, zaměřené na akademiky nebo jinak - protože víme, že dobře zaoblení lidé vynikají. Mnoho našich online studentů to ví, protože již žonglují s rodinou, prací a nyní svou vášní dosáhnout svých vzdělávacích cílů.

Naše fakulta a zaměstnanci jsou pyšní na to, že vyučují a slouží našim studentům. Nesou a vštípí hodnoty, tradice a poslání Waldorfské univerzity. V učebně nebo mimo ni, na akademické půdě nebo online jsme hrdí na to, že pomáháme našim studentům prosazovat jejich vášně, dosáhnout jejich vzdělávacích cílů a nechat Waldorfovi pevné základy pro zahájení kariéry.

SPOLEČENSTVÍ

Areál Waldorfské univerzity v srdci Forest City v Iowě je základem našeho národa bojovníků. S globálním dosahem mimo školní areál zahrnuje naše komunita jednotu a společenství. Od prvního kroku do kampusu nebo po rozhovoru se zaměstnancem po telefonu se studenti okamžitě setkají s něčím zvláštním, kterým je waldorfská komunita. Budováním sdílených vzpomínek a znalostí rozvíjíme jedinečnou loajalitu k fialové a zlaté.

ÚSPĚCH

Waldorfská univerzita stojí na čele změn od svého založení a vždy měla v jádru akademickou inovaci. Náš přístup spojuje tradiční prostředí učebny s nejnovějšími online kurzy a poskytuje všem našim studentům - ať už jsou ve Forest City nebo ne - akademickou zkušenost, která odpovídá jejich potřebám. Naši studenti jsou v každém ohledu válečníci. Úspěch definujeme jako triumf lidského ducha - a své úspěchy používáme ke službě druhým.

Místa

  • Forest City

    South 6th Street,106, 50436, Forest City

    Programy

    Otázky