Keystone logo
w.academy

w.academy

w.academy

Úvod

w.academy

w.academy si pronajala pobočku Sida Academy specializující se na Master a Executive Master, která v blízké budoucnosti integrujew.academy platformu s modalitami, přístupy, produkty, a řešení obchodní školy.

Naším posláním je poskytovat studentům, manažeři, společnosti, a veřejné instituce kompletní servis vzdělávacích aktivit, jako je další vzdělávání a specializace, Výkonní mistři, University Masters, a Full Masters.

Třídy se konají různými způsoby: od fyzických tříd po živé vysílání, od doučování po koučování pomocí nejlepších výukových metod, jako je hraní rolí, převrácená třída, kooperativní učení, vzájemné vzdělávání, a používání laboratoří.

Přidaná hodnota je získávána díky smíšené a strukturované studii, digitální studie přizpůsobená našim studentům.

Skupina Sida

Pro více než 30 let, Sida Group nabízí manažerské poradenské služby společnostem a institucím. Skupina Sida podporuje řízení ve všech jeho fázích počínaje strategickými, jako jsou finance a kontrola, lidské zdroje, organizace až po M& A a internacionalizace.

websolutní

Inovativní PMI citovaný na AIM Italia, Websolute je jednou z nejdůležitějších italských digitálních společností v oblasti komunikace, digitální technologie, a oblast digitálního marketingu a obchodu.

Místa

 • Ancona

  Via Luigi Albertini, 36, 60131, Ancona

 • Rome

  Clivo di Monte del Gallo n.48, 00165, Rome

  • Bologna

   Bologna, Itálie

   Otázky