Keystone logo
Voorhees College

Voorhees College

Voorhees College

Úvod

Společnost Voorhees College kterou založila v roce 1897 Elizabeth Evelyn Wright-Menafee, která byla sotva starší než někteří dnešní studenti, má bohatou historii a světlou budoucnost. Jsme plně akreditovanou historicky černou vysokou školou svobodných umění, která nabízí tituly ve 12 oborech - což je číslo, které roste s růstem. Prostřednictvím našeho dlouholetého vztahu s episkopální církví se Voorhees zaměřuje na rozvoj studentů duchovně i intelektuálně.

O vysoké škole

Voorhees College je čtyřletá koedukovaná vysoká škola svobodných umění zaměřená na kariéru, která je přidružena k episkopální církvi a fondu United Negro College Fund. Voorhees College je plně akreditována Komisí pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol pro udělování bakalářských titulů. Zjistěte více o poslání Voorhees College .

Dějiny

Založena v roce 1897 Elizabeth Evelyn Wright Menafee, posláním Voorhees College vždy bylo nabídnout všem studentům kvalitní komplexní všeobecné vzdělání spojené s profesionálním vzděláním v tradici svobodných umění zaměřené na hodnotu. Kromě toho byla Voorhees College první historicky černou vysokou školou a univerzitou v Jižní Karolíně akreditovanou Komisí pro vysoké školy Jižního sdružení vysokých škol a škol. Zjistěte více o historii Voorhees College .

Místa

  • Denmark

    Porter Drive,481, 29042, Denmark

    Otázky