Keystone logo
© VIT
Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Úvod

Ve VIT jsme více než jen vzdělávací instituce – jsme prosperující komunita, která se věnuje podpoře excelence a posílení postavení. Díky dědictví poskytování kvalitního vzdělání a inovativních studijních zkušeností jsme se stali základním kamenem akademického úspěchu. Naše význačná fakulta, nejmodernější zařízení a dynamické kurzy vytvářejí prostředí, kde mohou studenti prosperovat a transformovat své aspirace do reality. Zakořeněni v hodnotách inkluzivity a inovací se snažíme pěstovat nejen absolventy, ale i lídry, kteří budou utvářet budoucnost. Vítejte ve VIT , kde vaše cesta k úspěchu začíná.

VIT je australský registrovaný poskytovatel vzdělávání s řadou specializovaných kurzů v oblasti podnikového managementu a informačních technologií a systémů. Je registrován jako poskytovatel vzdělávání australským vládním regulátorem TEQSA (The Terciary Quality and Standards Agency) a poskytuje akreditované kurzy v rámci Australian Qualifications Framework (AQF). MBA získaný na VIT je uznáván jako vysoce kvalitní postgraduální titul zaměřený na posílení zkušeností studentů a poskytování vysoké úrovně spokojenosti studentů. Ve VIT jsme tu, abychom vám pomohli! Naším cílem je, aby váš studijní pokrok byl co nejhladší a dal vám nástroje, které potřebujete k dosažení úspěchu.

Ještě jednou vás vítáme a těšíme se, že VIT pomůže změnit váš život s jedním z našich prestižních programů MBA. Náš program MBA má funkce, které budou vyhovovat studentovi, jako jste vy. Naším cílem je pomoci vám dosáhnout kvalifikace MBA a mezinárodních obchodních znalostí, které lze uplatnit na vašem pracovišti. Vaše investice bude odměněna dosažením titulu, který může změnit život. Projděte si prosím uvedené informace a těšíme se, že vám pomůžeme ve vaší kariéře růst.

Výhody VIT

VIT byla založena v roce 1998 a je uznávanou registrovanou školicí organizací (od roku 2000 RTO). Poskytuje plné a částečné akreditované, národně uznávané kvalifikace a krátké kurzy v oblasti špičkových technologií, jako jsou multimédia, digitální produkce, informační technologie, obchodní management a pohostinství. VIT má spojení, převod kreditů a pokročilé dohody o postavení s předními univerzitami v Austrálii.

VIT je členem programu SAP University Alliance, členem programu Microsoft IT Academy Program Microsoft Certified Partner a Oracle Gold Partner

Hlavní body

 • 23-24 let jako RTO (Registered Training Organisation)
 • 20 let v podnikání
 • Skvělé umístění v centru Melbourne
 • Široká nabídka kurzů
 • Schváleno pro vládou financované školicí programy

Mise

Poskytnout lidem vysoce kvalitní vzdělání a odbornou přípravu a poskytnout jim znalosti a dovednosti, které jim změní život

Vidění

Cílem VIT je vytvořit vzdělávací sítě excelence pro celoživotní učení; kam se lidé přicházejí učit, růst a dosahovat

Co pro nás znamenají naše hodnoty

Studenti na prvním místě

Zaměřte se nejprve na poskytování kvalitních služeb našim studentům. Do jádra všeho, co děláme, klademe studentské zkušenosti

Integrita

Dělejte vždy a za všech okolností správnou věc, ať už se někdo dívá nebo ne

Týmová práce a vlastnictví

Jednat jménem celé společnosti. Spolupracujeme efektivně, abychom dosáhli úspěchu VIT

Inovujte a zjednodušte

Zaměřte se na inovace a vždy najděte způsoby, jak zjednodušit. Buďte navenek vnímaví a hledejte nové nápady

Zaměřeno na kvalitu

Jsme hrdí na to, že našim studentům poskytujeme vysoce hodnotné služby, které zajišťují jejich spokojenost a naši budoucnost

Přijímací řízení

Jak se přihlásit (zahraniční studenti)

Studenti, kteří se chtějí ucházet o místo na VIT ( Victorian Institute of Technology ), tak mohou učinit výběrem jedné z následujících možností:

Pokud jste mezinárodní student, přihlaste se nyní vyplněním buď

Přihláška pro zahraniční studenty vysokoškolského vzdělávání (PDF)

Nebo

Kliknutím na níže uvedený odkaz můžete také vyplnit online formulář mezinárodní přihlášky pro vysokoškolské vzdělávání. Online mezinárodní přihláška (odešlete podrobnosti o své přihlášce spolu s podpůrnými dokumenty.)

Formulář žádosti o odborné vzdělávání nebo zahraniční studenty angličtiny (PDF)

Nebo

Můžete také vyplnit online přihlášku do odborného nebo anglického jazyka

Online formulář odborné nebo anglické mezinárodní přihlášky (odešlete podrobnosti své přihlášky spolu s podpůrnými dokumenty.)

Pokud jste mezinárodní student, přihlaste se nyní vyplněním buď

(a) Školení profesního rozvoje a certifikace dodavatele (krátké kurzy) Formulář žádosti (PDF)

Kurzy přes VTAC

Můžete se přihlásit přímo na kurzy/programy uvedené v průvodci VTAC na VIT ( Victorian Institute of Technology ), pokud jste:

 • V současné době NEstuduji 12. ročník v Austrálii a
 • Mám v úmyslu přihlásit se pouze do VIT ( Victorian Institute of Technology )

Jak se přihlásit (domácí studenti)

Studenti, kteří se chtějí ucházet o místo na VIT ( Victorian Institute of Technology ), mohou udělat následující:

 1. Přečtěte si zásady a postupy VIT v naší Příručce pro domácího studenta
 2. Kritéria přijetí naleznete na stránce kurzu
 3. Vyplňte online formulář žádosti
 4. Nahrajte s aplikací následující dokumentaci
  1. Ověřená kopie vašich osvědčení o absolvování a akademických přepisů
  2. Ověřená kopie identifikace, např. řidičský průkaz, cestovní pas nebo australský občanský průkaz
  3. Podepsaný referenční dopis zaměstnavatele, který obsahuje povinnosti a data zaměstnání.
   Životopis
 5. Kredity a uznání předchozího vzdělání: Studenti mohou mít nárok na to, aby se jejich minulá studia a/nebo pracovní zkušenosti započítávaly jako kredit do jejich kvalifikace VIT . To znamená, že studenti žádající o zápočet by mohli být osvobozeni od některých jednotek uvedených v příslušném předmětu a mohli si dokončit kvalifikaci v kratším časovém horizontu.

Ohlasy studentů

Místa

 • Melbourne

  Queen Street, 123, 3000, Melbourne

  Programy

  Otázky