Keystone logo
© Domus Academy
UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

Úvod

Guglielmo Marconi University Ital je prvním on-line vysokou školou, která byla akreditována podle italského ministerstva školství a první a jediný italský akreditované univerzitě ve Spojených státech.

S více než 14.000 studentů, univerzita Guglielmo Marconi se podílí na významné oblasti výzkumu a inovací, při pohledu mimo tradiční výukové prostředí, podporuje využívání inovativních pokročilých technologických řešení, která spojuje s tradiční činnosti, jako jsou přednášky, workshopy a semináře metodiky.

University boj k dosažení svých hodnot a poslání vyhovět potřebám všech studentů tím, že nabízí různé možnosti studovat na pregraduální a postgraduální s flexibilní pracovní dobou, průběžné zápisu, online tříd, virtuální laboratoře a simulace. Naše výzkumné aktivity jsou podporovány dobře vybavených laboratořích, naše výrobní kancelář a Marconi Studios Cinematic Arts, kde studenti mohou uplatnit své znalosti a získat praktické zkušenosti výcvik.

vzdělávacího modelu

100% on-line

Vzdělávací model je 100% on-line a je realizováno prostřednictvím moderního virtuálním kampusu. Všechny činnosti lze provádět z libovolného místa s pouze přístup k Internetu prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení:

 • Každý student si může vybrat nejlepší čas na studium, aniž by zanedbávala své každodenní činnosti.
 • Po připojení k kampusu, studenti mají přístup k digitálním zdrojům pro studium a nástroje pro komunikaci se svým učitelem nebo vrstevníky.
 • Veškerý pokrok studenta je hodnocena přímo přes virtuální kampus.

iPad jako studijní nástroj

Každý student obdrží doma příští generace iPadu jako studijní nástroj. IPad lze pohodlně připojit k areálu a přístup k různým e-knihy pečlivě vybraných učitelů a jiných zdrojů potřebných pro kurzy.

Ohodnocení

Aby byla zajištěna kvalita programů je student hodnocen týdně prostřednictvím různých aktivit:

 • Diskusní fóra
 • Studenti diskutují otázky vznesené nebo analýzu skutečných případů studii učitelem.
 • úkoly
 • Každá úloha je osobně kvalifikoval instruktorem kurzu.
 • online testy
 • Testy jsou automaticky kvalifikuje na virtuálním kampusu, takže studenti mohou okamžitě znát jejich úspěchy.

mezinárodní učitelé

Všichni učitelé mají specializované akademické vzdělání v oblasti každého kurzu, rozsáhlé pracovní zkušenosti a mezinárodní zkušenosti.

Každý kurz videokonference s učiteli, ve kterém je studijní poskytovaných a pochybnosti jsou vyřešeny studenti jsou vyrobeny.

Monitoring a pokračující podpora

Vzdělávací procesy splňují přísné standardy akademické kvality a studenti mají trvalé sledování a podpořit jejich proces učení, jež bylo provedeno týmem odborníků z Centra služeb pro studenty.

Místa

 • Rome

  Università degli Studi Guglielmo Marconi Via Plinio, 44 , 00193, Rome

Otázky