Keystone logo
USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

Úvod

139710_button2.png


Posláním USC Rossier School of Education (vyslovováno „ross-EAR“) je připravit vedoucí pracovníky k dosažení rovnosti ve vzdělávání prostřednictvím praxe, výzkumu a politiky. Pracujeme na zlepšení příležitostí a výsledků učení v městském prostředí a na řešení rozdílů, které ovlivňují historicky marginalizované skupiny. Učíme naše studenty vážit si a respektovat kulturní kontext komunit, ve kterých pracují, a vyslýchat systémy moci, které utvářejí politiku a praxi. Prostřednictvím inovativního myšlení a výzkumu se snažíme řešit ty nejneřešitelnější vzdělávací problémy.

USC Rossier School of Education je součástí University of Southern California, jedné z předních světových soukromých výzkumných univerzit. Nachází se v srdci Los Angeles, USC nabízí studentům bohaté městské prostředí, ve kterém se mohou učit, stejně jako mnoho mezinárodních příležitostí pro výzkum a studium.

Statistika

Na USC studenti pocházejí ze všech 50 států a 110 zemí, včetně více než 5 000 zahraničních studentů každý akademický rok.

    Místa

    • USA Online

      USA Online, Spojené státy americké

    Otázky