Keystone logo
© BIMM University
UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

Úvod

Kdo jsme

UP Learn Business School LTD byl vytvořen, aby vyhovoval potřebám studentů, profesionálů a společností, kteří chtějí absolvovat cílený kurz angličtiny nebo hodiny marketingu online.

Nabízíme obchodní kurzy pro všechny úrovně, jako je postgraduální program v digitálním marketingu, lidských zdrojích a obchodním koučování . Nabízíme také obchodní angličtinu a přípravu na oficiální zkoušky Cambridge ESOL, IELTS, CV a přípravu na pracovní pohovor. Naše živé a kombinované kurzy jsou také k dispozici pro společnosti buď online, nebo tváří v tvář v oblasti Londýna.

Od roku 2022 také nabízíme náš nový „Bootcamp kurz pro profesionály a firmy“ , který přichází s 9 živými sezeními o marketingové strategii, které vám pomohou s vaším podnikáním a velmi rychle dosahují vašich marketingových cílů.

V současné době nabízíme také online magisterské studium řízení digitálního marketingu pro absolventy a profesionály v angličtině a v italském jazyce, které vám umožní zlepšit dovednosti digitálního marketingu pro pracovní místa a univerzity.

Máme profesionální tým anglických rodilých učitelů, kteří vám pomohou získat 100% znalost angličtiny přímo z vašeho domova.

Kurzy budou probíhat přes Skype/Zoom nebo v časech přizpůsobených vašim požadavkům, včetně víkendu.

Která škola?

UP Learn Business School LTD byla založena v Londýně ve Velké Británii v roce 2018 jako anglická jazyková škola a poté se v roce 2019 specializovala na plnohodnotnou obchodní školu zaměřenou na poskytování vysoce kvalitního školení profesionálům, studentům a společnostem.

K dispozici je široká škála kurzů, jako je magisterský program digitálního marketingu, který se již poskytuje ve formě online platformy a za účasti zahraničních studentů z celého světa, a kurz sociálního a influencer marketingu zaměřený na poskytování obecných a praktické znalosti o tom, jak se stát skutečným specialistou na sociální média a tím i influencerem v módním průmyslu, ale i v dalších oborech, jako je maloobchod, catering a mnoho dalších tržních sektorů. Influencer je nyní nejběžnější pracovní pozicí a v budoucnu bude stále více a více, proto společnost UP Learn Business School LTD vymyslela rychlý, efektivní a vysoce kvalitní vzorec pro školení zdrojů v této konkrétní oblasti.

Náš kurz na částečný úvazek v délce 4 měsíců vám umožní sladit práci a studium ve večerních hodinách, abyste vše zvládli flexibilněji. Pro ty, kteří mají speciální potřeby, nabízíme také možnost postavit Mistra na míru pro jejich potřeby.

Našim studentům nabízíme flexibilní řešení jak z hlediska placení, tak z hlediska didaktické organizace s částečnými i prezenčními kurzy, dle osobních potřeb. Naše lekce jsou velmi interaktivní a praktické, založené na reálném životě a světě digitálního a influencer marketingu.

Pořádáme také interní školení pro vaše zaměstnance a pro větší kariérní postup.

Co děláme - On Zoom

Dnešní uspěchaný životní styl vám ne vždy umožňuje věnovat se učení, svým koníčkům nebo zájmům.

UP Learn Business School LTD pro vás našel to správné řešení. Nyní můžete sledovat online kurzy a učit se angličtinu nebo marketing přímo z pohodlí vaší pohovky nebo postele v relaxačním prostředí vašeho domova.

Získáte vysoce kvalitní lekce od rodilých učitelů angličtiny. Váš učitel vám bude k dispozici do pozdních večerních hodin, včetně víkendu.

Ideální pro lidi, kteří mají omezený čas a preferují online lekce kdykoli včetně víkendu.

Naše kurzy Zoom jsou obvykle první volbou pro ty lidi, kteří nemají čas navštěvovat kurz angličtiny ve všední den. Proto tuto službu poskytujeme až do 22 hodin večer.

Pro všechny online kurzy používáme naši specializovanou platformu LMS, abychom vám umožnili stáhnout si všechny materiály, které potřebujete, jako jsou domácí úkoly, manuály a úkoly, a sledovat váš pokrok.

Naše lekce jsou vedeny anglickými rodilými mluvčími, kteří mají rozsáhlé zkušenosti se správou různých úrovní a specifických požadavků. Lekce jsou interaktivní se všemi probíranými tématy, včetně anglické gramatiky, konverzace, poslechu, slovní zásoby a sledování videí, abyste lépe porozuměli sociálním situacím. Nebudete zklamáni, protože naši učitelé vám pomohou naučit se angličtinu rychle a poskytnou vám tu nejlepší kvalitu za konkurenceschopnou cenu.

Pro online lekce budete potřebovat silné a spolehlivé připojení k internetu a stolní nebo přenosný počítač, notebook nebo iPad. Lekce jsou možné na chytrých telefonech, ale nejsou ideální. Výhodná mohou být sluchátka nebo sluchátka a externí mikrofon. Budete muset umět používat Zoom nebo podobnou aplikaci.

Místa

  • London

    128 CITY ROAD, EC1V2NX, London

    Otázky