Keystone logo
University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

Úvod

Kliknutím sem se dozvíte více o předplatném University of Fashion

Naučte se módní design online od profesionálů

 • První a největší online knihovna módního designu a podnikání na světě
 • Lekce vyučovaná profesory vysoké školy módy a profesionály z oboru
 • Přihlaste se k odběru a užijte si neomezený přístup k více než 500 video lekcím s výukou všech aspektů módního designu
 • Navštivte webové stránky University of Fashion na UniversityofFashion.com , procházejte náhledy dostupné pro všechny lekce a podívejte se na mnoho speciálních funkcí na tomto webu

Jak to funguje

Fungujeme na základě předplatného. Když se přihlásíte na Univerzitu módy, získáte okamžitý přístup ke všem našim 500+ lekcím ve 13 různých módních oborech. Můžete je sledovat kdykoli a odkudkoli. Většina škol účtuje za každý kurz samostatné školné. Tyto poplatky mohou před dokončením studia dosáhnout až několika tisíc dolarů. Kromě toho musíte během několika let fyzicky cestovat do školních tříd, abyste se dozvěděli, co potřebujete vědět. Ale s University of Fashion, za pouhých 189 USD, si můžete užít celoroční přístup ke všem našim kurzům (přes 500) a naučit se módní design z jakéhokoli místa tak rychle nebo pomalu, jak chcete.

Profesionálně vyrobené lekce

Knihovna University of Fashion obsahuje stovky lekcí, které demonstrují všechny aspekty módního obchodu a módního návrhářství, např. Drapování, tvorba vzorů, módní umění, vývoj produktů, CAD, šití, módní obchod, pleteniny, přednášky a mnoho dalšího. Naše lekce organizují začátečníci, středně pokročilí a pokročilí, aby vzdělávali jak začínající studenty módy, tak zkušené profesionální profesionální návrháře a domácí kanalizace, kteří chtějí rozšířit své dovednosti.

Učení profesionály, nikdy amatéry

Naše lekce jsou vyučovány výhradně profesory vysoké školy módy a profesionály módního průmyslu.

Snadno sledovatelné lekce

Naše video lekce vysvětlují, jak vše dělat sami, krok za krokem. Některá naše videa jsou krátká, např. 10 minut nebo tak. Ale jiní běží hodinu a půl. Většina našich lekcí trvá v průměru 30–40 minut.

Zeptejte se nás na cokoli

Pokud máte otázky při sledování našich lekcí nebo pokud narazíte na problém při práci na některém z našich projektů, napište nám! Náš web nabízí jednoduchý kontaktní formulář. Na otázky našich studentů odpovídáme téměř vždy do 24 hodin, a to i o víkendech.

Nástroje a zásoby

Všechny naše lekce jsou dodávány se seznamem potřeb a nástrojů, které budete potřebovat k vytvoření vybraného projektu této lekce. Pokud nejste obeznámeni s požadovaným nástrojem nebo nemáte některé nebo všechny zásoby, které budete potřebovat, máme stránku Nástroje pro módní design, která vysvětluje, jak každý nástroj vypadá a dělá, a který nabízí různé způsoby, jak koupit potřebuješ.

Jasně viditelné ukázky

Naše lekce jsou profesionálně vyráběny ve velkém, dobře osvětleném studiu s využitím profesionálních kameramanů a zvukových techniků obsluhujících vysoce kvalitní kamerové, osvětlovací a záznamové zařízení. Všechny naše lekce jsou vedeny z pohledu designéra, tj. Dívat se dolů na svou práci stejně jako při tvorbě něčeho, sebe. Je to mnohem lepší způsob, jak se učit, než sledovat demonstraci před sebou, kde můžete vidět, co učitel dělá, ze zpětné nebo „převrácené“ perspektivy.

Skryté titulky a přepisy

Všechny naše lekce krok za krokem obsahují úplný přepis, abyste si mohli přečíst přesně to, co lektor v lekci řekl. Všechna naše videa také obsahují volitelné skryté titulky, aby byla srozumitelnější.

Vynikající kvalita zvuku

Všechny naše lekce jsou produkovány se samostatnou stopou hlasu načasovanou tak, aby přesně odpovídala činnostem učitele na obrazovce. Vždy můžete slyšet a porozumět každému kroku v lekci University of Fashion. Žádné dlouhé nudné přestávky. Žádné chyby Žádné přestupy.

Mnoho užitečných módních zdrojů

Mnoho z našich lekcí obsahuje užitečné soubory ke stažení, které vám pomohou lépe porozumět klíčovým konceptům, provádět složité výpočty měření nebo přizpůsobit svůj projekt pro modely různých velikostí.

Mnoho našich předplatitelů je v současné době zapsáno na módní škole

Jsme velkým zastáncem módních škol. Pokud jste někdy zmeškali klíčovou třídu, pak víte, že je téměř nemožné tuto demonstraci zrekonstruovat, i když si půjčíte poznámky přítele. Psaná slova jednoduše nemohou popsat všechny složité fyzické pohyby, které instruktor použil při výrobě oděvu. Ale tady vám univerzita módy opravdu může pomoci! Je pravděpodobné, že máme lekci, která se blíží tomu, abychom ukázali přesně to, co váš profesor předvedl ve třídě.

Naši předplatitelé milují schopnost opakovat si lekce znovu a znovu, sledovat, co instruktor dělá, a pak provádět stejné kroky sami, pomocí vlastních tkanin a nástrojů. Naši seriózní studenti opakují to, co instruktor dělal v jedné z našich lekcí, několikrát, dokud skutečně neovládají vyučovanou dovednost. To může být rozdíl mezi získáním A nebo C, když termín končí. Mnoho tisíc studentů z nejlepších módních škol na světě navštívilo naše lekce, aby si doplnili formální vzdělání v oblasti módy a pomohli jim zvládnout domácí úkoly a speciální projekty.

Certifikáty a diplomy

Neudělujeme certifikáty ani formální tituly. Mnoho našich studentů již pracuje nebo navštěvuje módní školu na plný úvazek. Mnoho našich studentů se přihlásilo na University of Fashion, aby mohli později pracovat sami pro sebe ve svém vlastním designu. Ostatní studenti University of Fashion bydlí příliš daleko od dobré módní školy, aby ji mohli navštěvovat, nebo mít děti, o které se musí starat, a mohou se módě učit pouze v noci nebo o víkendu, nebo si prostě nemohou dovolit náklady do běžné školy. Dáme těmto studentům mnohem dostupnější a flexibilnější způsob, jak se učit módní návrhářství. Naši předplatitelé přesto mohou naše školení stále využívat k získávání práce od tradičních zaměstnavatelů. Studenti University of Fashion demonstrují svou kompetenci zaměstnavatelům tím, že zaměstnavatelům ukážou desítky oděvů, které sami vyrobili pomocí našich lekcí. To je mnohem lepší důkaz kompetence než kus pergamenu.

Souhrn výhod

 • Užijte si neomezený přístup do knihovny obsahující mnoho stovek lekcí videa o módním designu, vše vyučují profesionální módní návrháři
 • Učte se kdykoli ve dne nebo v noci, na počítačích, chytrých telefonech nebo tabletech, kdekoli
 • Může dále posílit vaše učení tím, že si přečtete naše úplné písemné přepisy lekcí
 • Získejte rychle odpovědi na své otázky. Máme tým zkušených módních návrhářů připravených zodpovědět vaše otázky a vyřešit vaše problémy.
 • Získejte seznam nástrojů a potřebného vybavení pro každou lekci a pro mnohé snadný způsob jejich nákupu
 • Vytvořte viditelný důkaz svých nově nalezených dovedností, které můžete ukázat potenciálním zaměstnavatelům a módním školám
 • Užijte si řadu přednášek o módě, rozhovory s návrháři, prohlídky firem a muzeí a další se svým předplatným.
 • Využijte k předplatnému zdarma naše mnoho zdrojů, např. Použijte náš slovník módní terminologie, procházejte naše doporučené knihy, časopisy a blogy a stáhněte si zdarma croquis

Náklady

Naše roční předplatné stojí pouze 189 USD za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši 19,95 USD za měsíc. Na oplátku získáte neomezený přístup na vyžádání ke všem našim zdrojům a video lekcím. Všechno! Rozhlédněte se na webu. Většina ostatních online módních kurzů stojí mnoho stovek, ne -li tisíc dolarů jen za jednu třídu! Nikdy nenajdete lepší hodnotu než University of Fashion.

Naše historie

Univerzitu módy založila a rozvíjela Francesca Sterlacci. Francesca vystudovala Fashion Institute of Technology (FIT) v New Yorku. Založila Francesca Sterlacci Ltd, špičkovou designérskou značku v New Yorku, která se prodávala společnostem Saks, Nordstroms a mnoha dalším luxusním obchodům po celém světě. Poté začala učit na FIT a nakonec se zvedla, aby se stala jejich předsedkyní módního návrhářství. Francesca napsala mnoho knih o módě, zejména „Módní kožený design“, „Historický slovník módního průmyslu“ a v roce 2019 sérii 3 knih: „Techniky šití pro začátečníky“, „Techniky tvorby vzoru pro začátečníky“ a „Techniky zakrytí pro začátečníky“.

Kliknutím sem se dozvíte více o předplatném University of Fashion

Místa

 • New York

  220 Madison Ave. Suite PH-H

  Otázky