Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Vedení a řízení lidských zdrojů s profesionální praxí online
The University of Law Business School Online

MSc Vedení a řízení lidských zdrojů s profesionální praxí online

Online

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Dálkové studium

* Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP | září 2024 – červen 2025

Úvod

Náš nový kurz MSc Leadership and Human Resource Management with Professional Practice Online je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-letým MSc Strategic Business Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně zaměřené na podporu pracovních příležitostí pro studenty.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Náš online MSc v oblasti vedení a řízení lidských zdrojů je navržen tak, aby vám umožnil připravit nebo pokročit ve vaší kariéře v managementu nebo řízení lidských zdrojů souvisejících s podnikáním. Naše prakticky zaměřené moduly vám poskytnou hloubku znalostí v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň udrží silné zaměření na vaši zaměstnatelnost a zajistí vám rozvoj klíčových přenositelných dovedností, které jsou požadovány mnoha zaměstnavateli.

Tento kurz je akreditován jak The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), tak The Chartered Management Institute (CMI). To znamená, že po dokončení studia budete mít možnost požádat o certifikaci CIPD a diplom CMI Level 7 ve strategickém řízení a vedení.

Užijte si flexibilitu – studium v našem online kampusu vám umožňuje pracovat svým vlastním tempem a podle vašich dalších závazků, v rámci daných termínů a ve vámi preferovanou denní dobu, s využitím našich odborných znalostí, zkušeností a zaměření na zaměstnatelnost.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

  • Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP
  • Září 2024 – červen 2025: 11 300 GBP

Kariérní cesta

Řízení podniku.

O Škole

Otázky