Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Strategic Business Management s profesionální praxí online
The University of Law Business School Online

MSc Strategic Business Management s profesionální praxí online

Online

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Dálkové studium

* Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP | září 2024 – červen 2025

Úvod

Náš nový kurz MSc Strategic Business Management with Professional Practice Online je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-letým MSc Strategic Business Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Se silným zaměřením na vaši budoucí zaměstnatelnost vám náš akreditovaný online magisterský titul v oboru strategického podnikového managementu poskytne široké pochopení operací a toho, jak každá obchodní oblast ovlivňuje a ovlivňuje jinou. Získáte hluboké znalosti a pochopení klíčových aspektů strategického podnikání a řízení v globálním kontextu. Ať už jste manažer, konzultant, analytik nebo podnikatel, budete připraveni zahájit nebo urychlit svou kariéru na další úroveň.

Studenti si vybudují vynikající průpravu v klíčových aspektech podnikání a řízení, kterým dnes podniky čelí. Navrženo se vstupem od úspěšných obchodních profesionálů a pokrývající různé moduly, zajistíme, že budete mít ten nejlepší základ pro vaši profesionální kariéru.

Tento program je akreditován profesionálně uznávanou kvalifikací Chartered Management Institute, takže po úspěšném absolvování můžete požádat o diplom CMI Level 7 ve strategickém řízení a vedení a také o svůj titul. Tento kurz je také nabízen jako 'Akreditovaný titul' Chartered Institute of Marketing (CiM), což znamená, že studenti mohou získat průmyslově uznávané kvalifikace zrychleným tempem.

Užijte si flexibilitu – studium v našem online kampusu vám umožňuje pracovat svým vlastním tempem a podle vašich dalších závazků, v rámci daných termínů a ve vámi preferovanou denní dobu, s využitím našich odborných znalostí, zkušeností a zaměření na zaměstnatelnost.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

  • Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP
  • Září 2024 – červen 2025: 11 300 GBP

Kariérní cesta

Řízení podniku.

O Škole

Otázky