Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Marketing s profesionální praxí online
The University of Law Business School Online

MSc Marketing s profesionální praxí online

Online

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Dálkové studium

* Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP | září 2024 – červen 2025

Úvod

Chcete zahájit nebo urychlit svou marketingovou kariéru? Náš nový kurz MSc Marketing with Professional Practice Online je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-letým MSc Strategic Business Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí studentů.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Náš online titul akreditovaný CIM (Chartered Institute of Marketing) je navržen s důrazem na nejmodernější marketingové kanály, koncepty a vývoj v dnešním rychle se měnícím a neustále se měnícím světě marketingu. Po absolvování budete mít po absolvování dobré předpoklady k tomu, abyste postoupili do vyšší marketingové role, a to v oblastech, jako jsou sociální média, analýza dat a digitální technologie.

Tento kurz je akreditován The Chartered Management Institute, takže po úspěšném absolvování kurzu budete mít možnost požádat o diplom CMI Level 7 ve strategickém managementu a vedení a také o svůj titul. Tento kurz je také nabízen jako 'Akreditovaný titul' Chartered Institute of Marketing (CiM), což znamená, že studenti mohou získat průmyslově uznávané kvalifikace zrychleným tempem.

Užijte si flexibilitu – studium v našem online kampusu vám umožňuje pracovat svým vlastním tempem a podle vašich dalších závazků, v rámci daných termínů a ve vámi preferovanou denní dobu, s využitím našich odborných znalostí, zkušeností a zaměření na zaměstnatelnost.

Požadavky na kurz

  • 2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace
  • Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.

Poplatky

  • Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP
  • Září 2024 – červen 2025: 11 300 GBP

Kariérní cesta

Marketing.

O Škole

Otázky