Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Human Resources s pracovním právem s profesionální praxí online
The University of Law Business School Online

MSc Human Resources s pracovním právem s profesionální praxí online

Online

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Dálkové studium

* Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP | září 2024 – červen 2025

Úvod

Náš nový kurz MSc Human Resources with Employment Law with Professional Practice Online je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-letým MSc Strategic Business Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí pro studenty.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Náš online magisterský titul v oboru lidských zdrojů s právem zaměstnanosti vám poskytne široké pochopení nejdůležitějších koncepcí řízení lidských zdrojů a zároveň vám umožní specializovat se na právní aspekty řízení lidských zdrojů a zaměstnávání, což vám poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání. trh. Strukturovaný s důrazem na splnění rozvojových potřeb průmyslu a se silným zaměřením na vaši budoucí zaměstnatelnost, po absolvování tohoto kurzu budete mít dobrou pozici, abyste svou kariéru posunuli na vyšší úroveň.

Tento kurz je akreditován jak The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), tak The Chartered Management Institute (CMI). To znamená, že po dokončení studia budete mít možnost požádat o certifikaci CIPD a diplom CMI Level 7 ve strategickém řízení a vedení.

Užijte si flexibilitu – studium v našem online kampusu vám umožňuje pracovat svým vlastním tempem a podle vašich dalších závazků, v rámci daných termínů a ve vámi preferovanou denní dobu, s využitím našich odborných znalostí, zkušeností a zaměření na zaměstnatelnost.

Požadavky na kurz

  • 2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace
  • Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.

Poplatky

  • Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP
  • Září 2024 – červen 2025: 11 300 GBP

Kariérní cesta

MSc Lidské zdroje a právo zaměstnanosti.

O Škole

Otázky