Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Corporate Financial Management s profesionální praxí online
The University of Law Business School Online

MSc Corporate Financial Management s profesionální praxí online

Online

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Dálkové studium

* Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP | září 2024 – červen 2025

Úvod

Náš nový kurz MSc Corporate Financial Management s profesionální praxí online je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-letým MSc Strategic Business Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí pro studenty.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Náš magisterský kurz online podnikání, který je navržen pro ty, kteří chtějí pokračovat, postoupit nebo přejít na kariéru v oblasti podnikových nebo podnikových financí, se silně zaměřuje na maximalizaci vaší budoucí zaměstnatelnosti. Moduly kurzu jsou strukturovány s důrazem na uspokojení potřeb průmyslu a zároveň vám umožňují rozvíjet vaše profesionální dovednosti. Pokud máte numerické vzdělání a zájem o rozvoj hlubokých odborných znalostí a porozumění klíčovým aspektům podnikového finančního řízení, je to kurz pro vás.

Užijte si flexibilitu – studium v našem online kampusu vám umožňuje pracovat svým vlastním tempem a podle vašich dalších závazků, v rámci daných termínů a ve vámi preferovanou denní dobu, s využitím našich odborných znalostí, zkušeností a zaměření na zaměstnatelnost.

Požadavky na kurz

  • 2: 2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo rovnocenné kvalifikace
  • Mezinárodní požadavky - úroveň anglického jazyka odpovídající úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 5,5 v každé složce.

Poplatky

  • Říjen 2023 – červen 2024: 10 750 GBP
  • Září 2024 – červen 2025: 11 300 GBP

Kariérní cesta

Finanční řízení.

O Škole

Otázky