Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Úvod

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

S takovými úzkými vazbami mezi právem a obchodem má smysl, že odborník na právní vzdělávání je dobře vybaven pro rozvoj vynikající obchodní školy.

Se zaměřením na praktické učení se univerzita právnické fakulty zaměřuje na to, aby studenti byli zaměstnatelní a byli připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdí na vytvoření správného vzdělávacího prostředí, které vám umožní dosáhnout vašich obchodních aspirací.

Hodnocení a akreditace

Mnohé z programů Univerzity právnického podnikání jsou akreditovány prestižním Chartered Management Institute (CMI) a studenti budou mít navíc k úspěšnému ukončení studia také diplom CMI.

Studenti na akreditovaných programech získají také bezplatné členství v CMI po dobu trvání kurzu a po dobu jednoho roku po dokončení. Mezi výhody patří přístup do největší knihovny řízení ve Velké Británii, přístup k online zdrojovému portálu, rady od náborových manažerů a přístup k on-line komunity mentorů CMI.

Zaměstnatelnost

Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co děláme na Business School.

Náš tým zaměstnatelnosti vám poskytne individuální poradenství, jak úspěšně spolupracovat s obchodními kontakty významných britských náborářů, jako jsou IBM, Lloyds of London a Price Waterhouse Coopers (PwC), s nimiž se setkáte prostřednictvím akcí, workshopů a návštěv k organizacím, což vám umožní vidět z vlastní ruky, jak funguje podnik v reálném světě.

Připojení

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Naše zkušenosti a zkušenosti na Právnické fakultě nám umožnily vytvořit celosvětové spojení v právním a podnikatelském sektoru a díky těmto vztahům jsme si uvědomili, jak důležité je mít možnost se spojit s potenciálními zaměstnavateli, když začínáte tvoje kariéra.

Proto jsme vyvinuli silné globální vztahy s firmami a zaměstnavateli, abychom mohli poskytnout vynikající příležitosti k vytváření sítí.

Poloha v Londýně

Postgraduální programy na University of Law Business School jsou vyučovány v Londýně Bloomsburycampus v srdci obchodního centra hlavního města a v jedné z nejživějších oblastí Londýna.

Mnoho našich kurzů je také k dispozici 100% online.

Naše kurzy

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

Univerzita práva Business School nabízí řadu postgraduálních programů po celé Británii, včetně:

 • MSc Strategické řízení podniku
 • Vedení MSc a řízení lidských zdrojů
 • MSc Mezinárodní Marketing
 • MSc Podnikový finanční management
 • MSc Globální účetnictví

Nabízíme také kurzy Master of Business Administration (MBA), které byly vyvinuty pro profesionály z jakékoli disciplíny, kteří se snaží pokročit ve své současné roli nebo posílit svou kariéru, aby pokročili do senior managementu a vedoucích rolí.

Nabízíme dva programy, které vám umožňují specializovat se na mezinárodní právo nebo podnikání.

 • MBA Podnikání
 • Mezinárodní právo MBA

Mnoho našich kurzů je také k dispozici 100% online.

Místa

 • London

  Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

 • UK Online

  UK Online, Spojené království

  Otázky