Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Úvod

S tak úzkými vazbami mezi právem a obchodem dává smysl, že specialista na právnické vzdělání je dobře vybaven k rozvoji vynikající obchodní školy.

S pevným zaměřením na praktické učení si University of Law Business School klade za cíl učinit studenty zaměstnatelnými a připravenými uspět na pracovišti. Jsme pyšní na to, že pro vás vytváříme správné učební prostředí pro dosažení vašich obchodních ambicí.

Žebříčky a akreditace

Mnoho programů University of Law Business je akreditováno prestižním institutem Chartered Management Institute (CMI) a studenti po úspěšném absolvování získají kromě svého titulu také diplom CMI.

Studenti akreditovaných programů také získají bezplatné členství v CMI po dobu jejich kurzu a jeden rok po dokončení. Mezi výhody patří přístup k největší britské knihovně pro správu, přístup k online zdrojovému portálu, rady od najímání manažerů a přístup k online mentorské komunitě CMI.

Zaměstnatelnost

Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co na Business School děláme.

Náš tým zaměstnatelnosti vám poskytne individuální poradenství, jak úspěšně navázat obchodní kontakty s významnými britskými náboráři, jako jsou IBM, Lloyds of London a Price Waterhouse Coopers (PwC), se kterými se setkáte prostřednictvím akcí, workshopů a návštěv organizacím, což vám umožní vidět z první ruky, jak podnikání funguje v reálném světě.

Připojení

Naše zkušenosti a zkušenosti z University of Law nám umožnily navázat celosvětová spojení v právním a obchodním sektoru a díky těmto spojením chápeme, jak důležité je mít šanci spojit se s potenciálními zaměstnavateli, když začínáte tvoje kariéra.

Proto jsme vyvinuli silné globální vztahy s podniky a zaměstnavateli, abychom poskytli vynikající příležitosti pro vytváření sítí.

Poloha Londýna

Postgraduální programy na University of Law Business School se vyučují na našem londýnském Bloomsburycampusu v srdci obchodního centra hlavního města a v jedné z nejživějších oblastí Londýna.

Mnoho našich kurzů je také k dispozici 100% online.

Naše kurzy

University of Law Business School nabízí řadu postgraduálních programů po celé Velké Británii, včetně:

  • MSc Strategic Business Management
  • MSc Vedení a řízení lidských zdrojů
  • Mezinárodní marketing MSc
  • MSc Podnikové finanční řízení
  • Globální účetnictví MSc

Nabízíme také kurzy Master of Business Administration (MBA), které byly vyvinuty pro profesionály z jakékoli disciplíny, kteří se snaží postoupit ve své současné roli nebo zlepšit svou kariéru, aby se dostali do vyšších manažerských a vůdčích rolí.

Nabízíme dva programy, které vám umožní specializovat se na mezinárodní právo nebo podnikání.

  • MBA podnikání
  • MBA mezinárodní právo

Mnoho našich kurzů je také k dispozici 100% online.

Místa

  • Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

  • UK Online, Spojené království

Otázky