Keystone logo
University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Úvod

Centrum celoživotního učení (C3L), založené v roce 2006, je výzkumným střediskem University of Oldenburg. Jako vědecký institut bylo Centrum pro celoživotní učení (C3L) lídrem v německém sektoru dalšího vysokoškolského vzdělávání pomocí inovativních formátů výuky a učení a ve vývoji a uplatňování postupů přenosu kreditů. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám pracujících dospělých ve společnostech a veřejných institucích, které chtějí pokračovat ve svém profesním rozvoji nebo hledají podporu pro rozvoj programů dalšího vzdělávání ve své organizaci. C3L zaměstnává více než 70 pracovníků v oblasti vzdělávání, výzkumu a podpory učení, přičemž více než 120 profesorů poskytuje studentům C3L kvalitní studijní zážitek.

138083_download.png

Carl von Ossietzky univerzita Oldenburga byla založena v roce 1973, dělat to jeden z mladých univerzit Německa. Jeho cílem je najít odpovědi na hlavní výzvy, kterým společnost čelí v 21. století - prostřednictvím interdisciplinárního, špičkového výzkumu.

Pathways v areálu Oldenburgu jsou krátké: akademičtí pracovníci a administrativní pracovníci univerzity úzce spolupracují s využitím interdisciplinárního přístupu. Mnohé z nich jsou integrovány do zvláštních výzkumných oblastí, výzkumných skupin a evropských špičkových klastrů.

Univerzita úzce spolupracuje s více než 200 dalšími univerzitami po celém světě a je také spojena s neuniverzitními institucemi v oblasti výzkumu, vzdělávání, kultury a podnikání.

Univerzita Oldenburg připravuje více než 13 700 studentů pro profesní život. Nabízí širokou škálu oborů, od jazykových studií, kulturních studií a humanitních věd až po pedagogické vědy, umění a muzikologii, ekonomické a společenské vědy, matematiku, informatiku, přírodní vědy a nové programy v oblasti medicíny a zdravotnictví, které vznikly v roce 2012. .

138084_download-1.png

Místa

  • Oldenburg

    Carl von Ossietzky Universität Oldenburg, Ammerländer Heerstraße 114-118, 26129, Oldenburg

Otázky