Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Wyoming

University of Wyoming

University of Wyoming

Úvod

University of Wyoming nabízí prvotřídní vzdělání v malé komunitě Laramie ve Wyomingu. Univerzita byla založena v roce 1886 a každoročně vítá více než 14 000 studentů ze všech 50 států a 90 zemí . Jako země-grantová univerzita, jsme odhodláni sloužit státu Wyoming a produkovat absolventy, kteří pokračují být světovými vůdci. Zde můžete studovat vše od agronomie po zoologii, trestní soudnictví, divadlo a tanec.

Život v Laramie

Když se zapíšete na University of Wyoming , nejenom se přihlašujete k skvělému vzdělání za dostupnou cenu; Stáváte se také součástí komunity, která se pyšní tím, že bude vyzvána, že se vám bude věnovat příležitost a přijme naše místní prostředí. Najdete nekonečné, čtyřsezónní venkovní dobrodružství, umění a kulturu, živé centrum města a uvítací komunitu kampusu.

Jsme autentičtí

University of Wyoming zakořeněná v západních tradicích a obklopená drsnými Skalistými horami, byla založena v roce 1886 a je národní uznanou výzkumnou institucí s odbornými schopnostmi, špičkovými akademiky a špičkovými zařízeními.

Jsme připojeni

Využijte výhod malých tříd, doprovodných profesorů a místní a státní podpory, kterou má jediná čtyřletá univerzita ve Wyomingu. A jakmile kovboj, vždy kovboj znamená, že získáte celoživotní spojení s absolventy bez ohledu na to, kam vás cesta vezme.

Jsme globální

Zažijte svět jako svou třídu s největším stipendiem zahraničního stipendia ze všech čtyřletých veřejných pozemních grantových univerzit v USA. Studenti UW studují každoročně v téměř 50 zemích na 400 domácích a zahraničních pracovištích .

Jsme dobrodružní

Najděte si svůj Wyoming na 30 km upravovaných běžeckých tratí, 300 km sjezdovek a více než 100 kilometrů stezek pro horská kola, plus rybolov, horolezectví, 2,9 milionu akrů národního lesa a další. Venkovní časopis uznal UW jako jednu z nejlepších venkovských škol v zemi .

10 důvodů, proč být kovbojem

 1. Nízký poměr studentů k fakultám 15: 1.
 2. Národní výzkumná instituce.
 3. Nepřekonatelný studijní program v zahraničí.
 4. 200 studentských organizací a dobrovolnických příležitostí.
 5. Světová vzdělávací a výzkumná zařízení.
 6. Sportovní soutěž IA atletických programů.
 7. Vytvářejte globální spojení prostřednictvím sítě absolventů UW.
 8. Dosah a podpora do všech koutů Wyomingu i mimo něj.
 9. Uznáváno jako nejlepší venkovní dobrodružná škola.
 10. Špičkové vzdělání za vynikající hodnotu.

Brooke Cagle / Unsplash

126849_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Vítejte v destinaci Laramie

Klenotní město Wyomingu

Toto železniční město z 60. let 20. století, které leží mezi horskými pásmy ve výšce 7 200 stop, je dnes domovem téměř 32 000 obyvatel, řady uznávaných muzeí a bezpočtu jedinečných obchodů a restaurací. Tucet zářivých nástěnných maleb, namalovaných místními umělci, oživí historické Laramie v centru města, zatímco rachot vlaků připomíná toto západní město jeho kořeny. Ať už míříte k řece Laramie nebo jezerům Snowy Range, abyste lovili ryby, nebo využíváte 2,9 milionu akrů nedalekého národního lesa na pěší túru, na kole, v táboře nebo na lyžích, epické dobrodružství čeká ve všech směrech.

UW historie

University of Wyoming byla založena v roce 1886, kdy byl Wyoming stále územím. V září 1887 UW otevřela své dveře 42 studentům a pěti členům fakulty - jak se stalo univerzitou „Rovnostního státu“, mezi studenty i fakultu patřily ženy od prvního dne. Old Main byla postavena na okraji města v Laramieho městském parku a byla první budovou UW a pořádala třídy, knihovnu a administrativní kanceláře během prvních let existence univerzity.

První univerzitní prezident John Wesley Hoyt vytvořil vzdělávací program zaměřený na umění a humanitní obory a vytvořil absolventskou a normální školu. Kromě toho, jako Wyomingova pozemková grantová instituce, univerzita vyučovala kurzy zemědělství, strojírenství a vojenské taktiky.

UW se od té doby rozrostla na významnou pedagogickou a výzkumnou univerzitu s přibližně 13 500 studenty a více než 700 členy fakulty. Skrz jeho existenci, UW byl jediný čtyřletá univerzita ve státě Wyoming, ačkoli to udržovalo blízký vztah s státními komunitními kolejemi.

Programy jako atletika, rozšíření zemědělství, státní a federální partnerství - a novější iniciativy, jako je School of Energy Resources a NCAR-Wyoming Supercomputing Center - hrály důležitou roli v životě mnoha obyvatel a komunit ve Wyomingu téměř 125 let.

Univerzitní archivy v Centru amerického dědictví jsou skvělým zdrojem přístupu k historickým materiálům o důležitých událostech a tisícům fotografií ve svých online digitálních sbírkách.

Body hrdosti

UW Pride je více než jen barevné oblečení - je to odvážný postoj, který čerpá z bohatého dědictví vzdělávání, zkoumání a podnikání a symbolizuje ducha Západu . UW slaví úspěchy jednotlivců, kteří zastupují naši instituci, včetně studentů, fakult, zaměstnanců, absolventů a dárců, a také její jedinečné pouto s lidmi z Wyomingu.

UW Pride také předvádí náš závazek k dokonalosti v zařízeních a programech podporovaných z veřejných a soukromých příspěvků, od zařízení Michael B. Enzi STEM a Buchanan Centre for Performing Arts po špičkovou vědeckou iniciativu a Trustees Education Initiative.

Učte se tvrdě, hrajte tvrdě. Už více než 100 let fanoušci Pokes fandí svým oblíbeným atletickým týmům UW a sportují své nejlepší hnědé a zlaté. Naši vynikající studenti-sportovci soutěží jak v NCAA Division IA, tak v klubových sportech a snaží se o dokonalost na poli i mimo něj. Jdi Pokes!

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Laramie

  East University Avenue,1000, 82071, Laramie

Otázky