Keystone logo
University of West Alabama Online Master of Business Administration: Kybernetická bezpečnost, počítačová kriminalita a politika
University of West Alabama Online

Master of Business Administration: Kybernetická bezpečnost, počítačová kriminalita a politika

Livingston, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Získejte online MBA s důrazem na kybernetickou bezpečnost, počítačovou kriminalitu a politiku z University of West Alabama. Program MBA akreditovaný ACBSP na UWA je cenově dostupný a přísný a připravuje vás na to, abyste se stali lídrem ve své současné roli nebo postoupili do nových pozic. Naše osmitýdenní kurzy pokrývají důležité pilíře oboru spolu s novými technologiemi a trendy.

Za jeden rok budete připraveni vést národní a mezinárodní kybernetické cíle v podnikání. Praktický projekt a diplomová práce zajistí, že budete absolvent připraveni řídit problémy v organizační politice, počítačové kriminalitě, kybernetických zákonech a softwarových systémech. Budete moci převzít vedoucí role, které udrží vaši organizaci v bezpečí.

Program MBA UWA, který stojí o 756 USD méně, než je státní průměr pro ostatní online MBA akreditované ACBSP na veřejných obchodních školách, poskytuje skvělé vzdělání za školné, které nezruinuje banku. Připravili jsme vás na úspěch prostřednictvím vynikající akademické a technické podpory. Absolvujete část vynikající sítě absolventů s více než 20 000 profesionály. Program je 33 kreditních hodin. Pro přijetí není vyžadován žádný GMAT.

O Škole

Otázky