Keystone logo
University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

Úvod

Proč získávat dovednosti na vyžádání u University of Toronto School of Continuing Studies ?

University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) Boot Camps vás vybaví základními dovednostmi, které vám pomohou vést vaši cestu k úspěchu. Se strategicky navrženými osnovami, osobní interakcí a odbornými instruktory poskytujeme vzdělávací zkušenost, která vám pomůže utvářet budoucnost vaší kariéry.

Přehled UofT SCS Boot Camps

  • Vybudujte si široké portfolio projektů a aplikací v našich programech kódování, analýzy dat, UX/UI, fintech a digitálního marketingu nebo si osvojte řadu dovedností použitelných pro oborové certifikace v našem programu kybernetické bezpečnosti.
  • Všechny naše programy nabízejí rozvrh na částečný úvazek, který vám umožní rozvíjet své dovednosti, aniž byste opustili práci.
  • Náš program pro vývoj webových aplikací také nabízí možnosti, které nejlépe vyhovují vašemu rozvrhu – s programem na plný úvazek pro ty, kteří chtějí studovat zrychleným tempem.
  • Využijte širokou škálu kariérních služeb na podporu vašeho přechodu do oboru.
UofT SCS Boot Camps jsou nabízeny prostřednictvím University of Toronto School of Continuing Studies ve spolupráci s edXO edXedX, součást 2U Inc., spolupracuje s respektovanými univerzitami a organizacemi na poskytování inovativních školení založených na dovednostech komunitě více než 45 milionů studentů po celém světě, aby je podpořili v každé fázi jejich života a kariéry. edX poskytuje výcvikové tábory prostřednictvím pohlcující vzdělávací zkušenosti s odbornými službami a cennými zdroji. Od roku 2021 přijalo absolventy více než 6 700 společností, včetně více než 62 % z žebříčku Fortune 100.

Místa

  • Toronto

    King's College Circle,27, M5S, Toronto

    Otázky