Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

Úvod

Proč získávat dovednosti na vyžádání u University of Toronto School of Continuing Studies ?

University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) Boot Camps vás vybaví základními dovednostmi, které vám pomohou vést vaši cestu k úspěchu. Se strategicky navrženými osnovami, osobní interakcí a odbornými instruktory poskytujeme vzdělávací zkušenost, která vám pomůže utvářet budoucnost vaší kariéry.

Přehled UofT SCS Boot Camps

  • Vybudujte si široké portfolio projektů a aplikací v našich programech kódování, analýzy dat, UX/UI, fintech a digitálního marketingu nebo si osvojte řadu dovedností použitelných pro oborové certifikace v našem programu kybernetické bezpečnosti.
  • Všechny naše programy nabízejí rozvrh na částečný úvazek, který vám umožní rozvíjet své dovednosti, aniž byste opustili práci.
  • Náš program pro vývoj webových aplikací také nabízí možnosti, které nejlépe vyhovují vašemu rozvrhu – s programem na plný úvazek pro ty, kteří chtějí studovat zrychleným tempem.
  • Využijte širokou škálu kariérních služeb na podporu vašeho přechodu do oboru.
UofT SCS Boot Camps jsou nabízeny prostřednictvím University of Toronto School of Continuing Studies ve spolupráci s edXO edXedX, součást 2U Inc., spolupracuje s respektovanými univerzitami a organizacemi na poskytování inovativních školení založených na dovednostech komunitě více než 45 milionů studentů po celém světě, aby je podpořili v každé fázi jejich života a kariéry. edX poskytuje výcvikové tábory prostřednictvím pohlcující vzdělávací zkušenosti s odbornými službami a cennými zdroji. Od roku 2021 přijalo absolventy více než 6 700 společností, včetně více než 62 % z žebříčku Fortune 100.

Místa

  • Toronto

    King's College Circle,27, M5S, Toronto

    Otázky