Keystone logo
© BIMM University
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

Úvod

Nové způsoby, jak se učit, nové způsoby, jak provést změnu

Založena v roce 1961, University of Sussex má dlouholetou pověst pro poskytování prvotřídní vzdělání pro všechny. Naše kurzy distančního vzdělávání vám dávají příležitost studovat na Sussexu, odkudkoli na světě.

Jsme univerzita náročná na výzkum, která přitahuje přední akademiky a studenty z více než 100 zemí po celém světě. Zpochybňujeme konvenci, podpora radikálních a progresivních nápadů, které studentům poskytnou výrazné vzdělávací zkušenosti.

Naším cílem je zlepšit život našich studentů a poskytnout jim nástroje, jak přispět a změnit svět.

„Mojí hlavní motivací ke studiu International Marketing Masters bylo získat více odborných dovedností a rozvíjet své znalosti. Pohodlí a flexibilita online učení mě opravdu oslovila. Studováním online mohu studovat a pracovat podle mého pohodlí.“Kathryn Huang - výkonná ředitelka digitálního marketingu a mezinárodní marketing MSc (online) student, Vancouver, Kanada.
 • Pohon svou kariéru
  Ponořte se hlouběji do předmětu, který vás fascinuje, a dále svou kariéru dovednostmi požadovanými zaměstnavateli po celém světě.
 • Učení online
  Vyučováno 100% online a se šesti daty zahájení ročně, naše kurzy vám dávají příležitost zahájit kurz, když se vám líbí, a studovat v našem vlastním čase z vašeho domova.
 • Podpora vašich studií
  Využijte náš specializovaný online tým studentských úspěchů, který vás podpoří na vaší cestě od zápisu do promoce.

učit se, student, notebook
geralt / pixabay

Studium online se Sussexem

Chápeme, že mnoho našich studentů se rozhodlo studovat postgraduální kurz, aby zlepšili svou kariéru. Naše online magisterské kurzy jsou navrženy se zaměřením na zaměstnatelnost. Zajistíme, aby výuka a učení byly praktické, zaměřit se na případové studie v reálném světě a poskytnout dovednosti, které můžete vzít přímo na pracoviště.

Vyučované 100% online, naše kurzy distančního vzdělávání poskytují flexibilitu, aby vyhovovaly vašemu studiu kolem vašeho života a kariéry. Moduly jsou dodávány pomocí modelu kolotoče, což znamená, že pokud si potřebujete kdykoli odpočinout od studia, můžete jednoduše „odstoupit“ kurz a znovu se připojit, jakmile budete mít čas věnovat se studiu znovu*.

Výuku zajišťují akademici a odborníci z praxe, kteří vedou průkopnický výzkum a vyvíjejí nové způsoby myšlení o světě. Stejně jako u našich kurzů na akademické půdě, každým magisterským kurzem prochází zřetelně Sussexský styl učení. Budete povzbuzováni, abyste přemýšleli nad rámec a zpochybnili normu.

Studiem v prostředí virtuální učebny získáte mnoho dalších dovedností oceňovaných zaměstnavateli v dnešním digitálním světě. Budete pracovat na virtuálních projektech a ve virtuálních týmech, se spolužáky umístěnými v různých časových pásmech po celém světě. Budete mít jistotu, že pracujete v digitálních platformách a budete ve své organizaci digitálním šampionem.

S pevným ohledem na online dostupnost, naše kurzy jsou postaveny pro studenty všech fyzických a kognitivních schopností ve všech geografických oblastech.

A s lidskou zkušeností, která nahrazuje neosobní stránku distančního vzdělávání, naše online kurzy spojují globální síť studentů prostřednictvím peer-to-peer učení a diskusních skupin.

Naši online mistři jsou tu pro studenty všude, kteří chtějí provést svůj vlastní druh změny.

*maximální doba přestávky platí pro kurzy.

Co je 117651_notes-macbook-study-conference.jpg

Ohlasy studentů

Místa

 • London

  London, Spojené království

Otázky