Keystone logo
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

Úvod

Nové způsoby, jak se učit, nové způsoby změny

Univerzita v Sussexu, založená v roce 1961, má dlouholetou reputaci pro poskytování prvotřídního vzdělání pro všechny. Naše kurzy distančního vzdělávání vám umožňují studovat v Sussexu, ať jste kdekoli na světě.

Jsme výzkumná univerzita, která láká přední akademiky a studenty z více než 100 zemí světa. Vyzýváme úmluvu, podporujeme radikální a progresivní myšlenky, které studentům poskytnou výraznou vzdělávací zkušenost.

Naším cílem je posílit život našich studentů a poskytnout jim nástroje, které jim umožní přispět a změnit svět.

„Hlavní motivací ke studiu mezinárodních marketingových mistrů bylo získat více odborných dovedností a rozvíjet své znalosti. Pohodlí a flexibilita on-line vzdělávání se mi opravdu líbily. Studiem online můžu studovat a pracovat podle mého pohodlí. “Kathryn Huangová - digitální marketingový manažer a mezinárodní marketing MSc (online) student, Vancouver, Kanada.
  • Propel svou kariéru
    Ponořte se hlouběji do tématu, které vás fascinuje, a pokračujte ve své kariéře s dovednostmi požadovanými zaměstnavateli po celém světě.
  • Učení online
    Naučili jsme se 100% online a se šesti startovními daty za rok, naše kurzy vám dávají možnost začít kurz, když se vám líbí a studovat ve vlastním čase z vlastního domova.
  • Podpora studia
    Využijte našeho specializovaného on-line týmu Student Success Team, který vás bude podporovat na cestě od zápisu do studia.geralt / Pixabay

Studium online s Sussexem

Chápeme, že mnozí z našich studentů se rozhodnou studovat postgraduální kurz, aby zlepšili svou kariéru. Naše online magisterské kurzy jsou zaměřeny na zaměstnatelnost. Zajišťujeme praktickou výuku a učení, zaměřujeme se na případové studie v reálném světě a poskytujeme dovednosti, které můžete vzít přímo na pracoviště.

Naučili jsme se 100% on-line, naše kurzy dálkového vzdělávání poskytují flexibilitu, aby se vešly vaše studium kolem svého života a kariéry. Moduly jsou dodávány pomocí karuselového modelu, což znamená, že pokud potřebujete kdykoli odpočinout od svého studia, můžete kurz „jednoduše odstoupit“ a znovu se připojit, jakmile budete mít čas věnovat se studiu znovu * .

Výuku zajišťují akademici a odborníci, kteří vedou průkopnický výzkum a rozvíjejí nové způsoby myšlení o světě. Stejně jako u našich on-campus kurzů, i přes každý Masters kurz probíhá výrazně Sussexův styl učení. Budete vyzváni, abyste přemýšleli nad rámec a zpochybnili normu.

Studiem v prostředí virtuální třídy získáte mnoho dalších dovedností, které zaměstnavatelé ocení v dnešním digitálním světě. Budete pracovat na virtuálních projektech a v rámci virtuálních týmů, s kolegy umístěnými v různých časových pásmech po celém světě. Budete si jisti, že pracujete v rámci digitálních platforem a budete digitálním šampiónem ve vaší organizaci.

S online přístupem pevně na paměti, naše kurzy jsou postaveny pro studenty všech fyzických a kognitivních schopností ve všech geografických oblastech.

A díky lidské zkušenosti, která nahrazuje neosobní stránku distančního vzdělávání, naše online kurzy spojují globální síť studentů prostřednictvím vzájemného učení a diskusních skupin.

Naši online mistři jsou zde pro studenty všude, kteří se chtějí změnit.

* maximální doba přestávky platí pro kurzy.Spuštění Stock Photos / Pexels

Místa

  • London, Spojené království

Otázky