Keystone logo
University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

Úvod

USC Upstate nabízí celkem 15 online a hybridních programů, které umožňují našim studentům dokončit stupeň USC Upstate způsobem, který nejlépe odpovídá jejich potřebám. Více než 10% studentů USC Upstate je zapsáno v plně online programech a téměř 33% našich studentů se zapisuje do alespoň jednoho online kurzu v každém semestru.

ÚČEL:

Online programy USC Upstate byly zařazeny mezi 1. nejlepší online vysokou školu v Jižní Karolíně podle Vzdělávací skupiny SR na základě nízkého školného a nejvyšší střední roční platy absolventů ve státě (72 700 $).

Účelem distančního vzdělávání na USC Upstate je nabídnout stávající programy a kurzy pomocí online a distančních metod. Snaží se poskytovat vysoce kvalitní studentské zkušenosti tím, že rozšiřuje časy a místa programových nabídek a přijímá technologické inovace. Prostřednictvím partnerství s dalšími vzdělávacími institucemi, podniky, průmyslovými odvětvími a komunitními a veřejnými agenturami vytvoří USC Upstate příležitosti k učení podle potřeby. Instituce prokáže provozní dohled nad účinným poskytováním těchto základních služeb.

Cíle

Udržovat vysokou kvalitu stávajících akademických programů poskytovaných prostřednictvím distančního vzdělávání, jak jsou definovány příslušnými akreditačními agenturami

Dodržovat SREB Zásady správné praxe pro distanční vzdělávání

Pro zajištění použité technologie je vhodná povaha a cíle programů

Místa

  • Spartanburg

    University Way,800, 29303, Spartanburg

    Otázky