Keystone logo
University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

Úvod

Společnost byla založena v roce 1883, University of Sioux Falls, který se nachází ve městě Sioux Falls, Jižní Dakota, je Křesťan, Liberal Arts University propojil s Americké baptistické církve, USA. USF je nezávislý, ne-pro-zisk instituce.

Vyhrazená fakulty záměrně začlenit víru a učení, pomáhá studentům objevovat jejich kariéry povolání a připravovat jim sloužit Bohu i lidstvo. S rychlostí umístění 98%, naši absolventi prožívají USF kultury pro Service motto ve své profesi, rodin a komunit.

Naši talentovaní profesoři učí, radit a vést studenty. S 14: 1 poměr student-to-fakulty, intimní nastavení třídních usnadnit zavádění konceptů, na výměnu myšlenek a povzbuzení, aby je aplikovat přes zkušenostní učení.

U dospělých studentů jezdících plnit své sny, USF nabízí on-line a on-kampusu dospělé a postgraduální programy, které pomáhají jednotlivcům dokončit své tituly nebo získat vyšší tituly.

USfwch

Čísly:

Umístění Rate: 98% USF absolventi nacházejí uplatnění ve zvolené oblasti do šesti měsíců od ukončení studia.

Student / Fakulta Ratio: 14: 1

Zápis: 1.530 Celkem studentů ze 34 států a 11 zemí

Muž na ženu v bakalářském Ratio: 59% žen, 41% mužů

Počet klubů, činností a organizací: 100+

Označení Zastoupen: Lutheran, 18%; Baptista, 12%; Katolík, 10%; Metodistická, 5%; Non-denominační, 4%; Křesťanská reformovaná, 4%; Presbyterian, 2%; Wesleyan, 3%; Assemblies of God, 1%; Evangelický, 2%; a jiné / neznámé 37%

Prime Umístění: Sioux Falls, počet obyvatel 166.700 a 232.879 MSA populace, je v "srdci Ameriky," a USF je v "Heart of Sioux Falls."

sfschool2

POSLÁNÍ

The University of Sioux Falls, křesťanské univerzity v tradici svobodných umění, vychovává studenty v humanitních oborech, věd a profesí. Tradiční motto univerzity je kultura pro služby, což znamená, snažíme podporovat vynikající akademické kvality a rozvoj zralých křesťanských osob za službu Bohu a lidstvu ve světě.

Prostřednictvím programů v humanitních vědách, a profesí, univerzita pomáhá osobám růst intelektuálně rozeznat pravdu a rozvíjet křesťanský světonázor. Jako křesťanský instituce, USF podporuje ve všem členům své komunity rozvoji emoční zralosti, tělesné pohody, mezilidských dovednostech a hodnotách, které odrážejí charakter a učení Krista.

USF se zavázala k lordstvu Ježíše Krista a na integraci biblické víry a učení; Potvrzuje, že křesťané jsou povoláni sdílet svou víru s ostatními skrze životy ve službě. Univerzita je spojen s Americké baptistické církve, USA, a vítá studenty jakékoliv víry nebo vyznání.

Otázky