Keystone logo
© ©University of Portsmouth
University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

Úvod

172495_172345_button_read-more-about-portsmouth-online-on-their-website.png

Proč se k nám připojit?

Portsmouth je vstupní brána otevřená světu. Naše univerzita je stejná. Naše online kurzy na částečný úvazek znamenají, že můžete studovat odkudkoli na světě, když vám to vyhovuje. S námi získáte znalosti a dovednosti, které zvýší vaše kariérní vyhlídky a na cestě vytvoříte globální síť. Připojte se k nám na dalším kroku na vaší vzdělávací cestě. Podívejte se, jak vám můžeme pomoci vzít vás, kam chcete jít.

# 21
univerzita ve Velké Británii

(Guardian University Guide, 2020)

5
hvězdy pro zaměstnatelnost

(Hodnocení světové univerzity QS)

3
data zahájení za rok

Únor, květen a září

Naši studenti pocházejí z celého světa. Uvítali jsme studenty z téměř 150 zemí a počítali. Rádi vás také přivítáme!

Online kurzy na částečný úvazek, University of Portsmouth, jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Abyste se u nás učili, nebudete se muset stěhovat ani získat vízum. Ke svému kurzu můžete přistupovat odkudkoli na světě prostřednictvím Moodle, našeho snadno použitelného digitálního výukového prostředí (DLE). To je možné, protože všechny naše moduly, výukové aktivity a hodnocení jsou dodávány online.

Všechny naše moduly kurzu jsou rozděleny do zvládnutelných týdenních sekcí, takže kurz odpovídá vašemu životnímu stylu a závazkům.

Po absolvování University of Portsmouth prostřednictvím online kurzu bude mít váš diplom o studiu stejný akademický význam jako titul na akademické půdě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Portsmouth

    Winston Churchill Avenue, PO1 2UP, Portsmouth

Otázky