Keystone logo
University of Pittsburgh Online

University of Pittsburgh Online

University of Pittsburgh Online

Úvod

Posláním Pitt Online, divize University Center for Teaching and Learning, je nabízet postgraduální profesionální programy odpovídající těm, které jsou nabízeny studentům na Pittsburgh Campus, pokud jde o kvalitu, schopnost a úroveň podpůrných služeb. Fakulta vybraná pro Pitt Online vyučuje kurzy na akademické půdě i mimo ni a poskytuje stejný závazek ke kvalitě, přísnosti a dodržování nejvyšších profesionálních standardů.

Prostřednictvím Pitt Online jsou nyní kvalifikované uchazeče k dispozici stejné vysoce kvalitní programy nabízené v tradičním prostředí učeben bez ohledu na jejich geografickou polohu. Byly také navrženy podpůrné služby, které poskytují studentům Pitt Online vynikající výukové prostředí prostřednictvím virtuálního přístupu k mnoha zdrojům univerzity, včetně digitálních knihoven, akademického poradenství a výukových materiálů.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,4200, 15260, Pittsburgh

    Otázky